LevelTrade, Podvod

18.12.2021 Podvod

Dobrý den tady vám zasílám podrobnosti ohledně LevelTrade. Po zhlédnutí reklamy na YouTube od firmy ČEZ jsem se zaregistroval druhý den mě kontaktovala Brokerka Iva Svobodová z lollygagpartners-2 postupně ze mě vyloudila 810 000kč. Obchodoval jsem u nich asi 3 měsíce po té jsem se rozhodl přeposlat peníze na svůj osobní účet na to mě kontaktovala finanční z LevelTrade jestli trvám na své žádosti na převod to jsem jí potvrdil a ona na to že mi přepošle e-mail formulář abych ho prý vyplnil a poslal spět. Udělal jsem všechno co požadovala a o dva dny později mi přišel e-mail z Lloyds banky abych uhradil 12%daň a po té mi budou peníze vyplaceny. Co mám dělat s Lloyds bankou se nedá nijak spojit. Děkuji za odpověď Mošnovský Luboš

Dobrý den,

ČEZ určitě v reklamách nenabízí pochybné zahraniční brokery. A když si do vyhledávače zadáte "LevelTrade", vypadne Vám mnoho odkazů o podvodech. To Vám opravdu stačí shlédnout pochybnou reklamu na internetu a jste ochoten dát zcela neznámé zahraniční entitě 810 000 Kč? A kdyby Vás na ulici oslovil neznámý člověk a nabídl Vám investování, také byste mu jen tak dal 810 000 Kč? Asi ne. Jenže on v tom rozdíl není. Další peníze (požadovaných 12%) určitě nikomu neplaťte a pomalu se začněte smiřovat s tím, že jste přišel i o již investovaných 810 000 Kč.