Banky.cz Bankovní poradna zdarma Reality #17029, Majitel bytu mě chce vystěhovat

Majitel bytu mě chce vystěhovat, Reality

Sjednejte si hypotéku online
25.2.2022 Reality

Dobrý den, chci se zeptat, vlastnila jsem byt, který jsem prodala a domluvili jsme se na nájmu. Koupila jsem si byt menší, o víkendu mají přijet stěhováci, ale volal mi ten pán, že je covid pozitivní a poslal mi i z hygieny SMS. Avšak mě teď už nový majitel mého bytu ve kterém jsem 50 let žila vyhrožuje, že to dá k soudu a že mě ze dne na den vystěhují. Řádně platím 8 000 Kč plus elektřinu a plyn. Nevím jak to řešit, protože stěhování se musí o týden odložit.

Dobrý den,

můžete si najít jiné stěhováky nebo se domluvit na prodloužení nájmu o týden. Ze dne na den Vás z bytu určitě nikdo vystěhovat nemůže (s podanou žalobou je to proces na měsíce).