Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #6274, Mám šanci získat půjčku?

Je možné získat úvěr, i když nesplňuji podmínku 45% příjmu?

Nejlevnější půjčka od Zonky
24.3.2019 Půjčka

Dobrý den, píšu ještě jednou ohledně žádosti o úvěr. Měsíční příjem 15.000, jeden úvěr ve výši 300.000 splacim (splátka 4.300). U banky jsem si zažádal o nový ve výši opět 300.000. Předběžně je schválen, banka čeká na dodání příjmu. Je tedy možné ze úvěr dostanu, i když nesplňuje podmínku 45%? Do žádosti jsem veškeré splátky uvedl. Děkuji

Dobrý den,

toto bohužel možné není, banka by tím porušila zákon o spotřebitelském úvěru. Splátky všech Vašich úvěrů nemohou překročit 45% Vašeho čistého měsíčního příjmu.