Jak doplatit zbylou část hypotéky k výročí smlouvy bez dalších poplatků?

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den ,mám dotaz ohledně mimořádně splátky k výročí smlouvy. Refinancoval jsem 2020 zbývajících 8 let fixace u UniCreditBank, kde mám i stávající hypoteční smlouvu. Zbývající částka 180 000 Kč z úvěru 1,4mil. Má otázka zní - když provedu mimořádnou splátkou k výročí smlouvy a tím bych doplatil zbylou část hypotéky, jestli mě banka muže vyčíslit nějaké další poplatky nebo v tomto případ jsem osvobozen od všech poplatků. V loňském roce jsem měl mimořádnou splátku taky ve výši 300 tis. a bylo vše bez poplatku . Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

každý rok můžete zdarma splatit až 25% z výše hypotéky formou mimořádné splátky k datu výročí fixace (toto je zcela bez poplatků).