Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #11724, Muž ze seznamky chce peníze jinak umře

Muž ze seznamky chce peníze jinak umře, Podvod

10.11.2020 Podvod

Pokračování dotazu č. 11722: Děkuji za odpověď. Peníze jsem žádné neposlala. Komunikujeme spolu přes whatsapp. Pravě, že i fotky, které mi posílal jsou reálné a má fotku i na whatsapp. Ty banky Reliance bank a HSBC banka existují? Zkoušela jsem je najít a jejich stránky jsem našla. Bohužel, ale stále píše, ze na té lodi umře, pokud neposlu peníze. Tu hru s nim zatím hraji.

Dobrý den,

jména těchto bank existují stejně jako existuje moře, na kterém se má domnělý podvodník plavit. Nicméně reálně se podvodník nikde neplaví, nikdo neumře když nepošlete ihned 270 000 Kč, a s těmito bankami nemá podvodník nic společného.

Důrazně Vás varuji, přerušte ihned veškerou komunikaci s podvodníkem. Jsou to mistři psychologie, kteří z Vás ty peníze jinak vymámí.

Falešné fotky, weby bank a dokonce i internetbanking - to vše dnes zvládne připravit za jedno odpoledne průměrný student střední školy. Nevím, jak více Vám pomoci. Naše bezplatná finanční poradna (sekce podvod) je plná podobných příběhů. Natašy z Ruska obepisují seniory, Mohamedi z Arábie seniorky, na mladší ročníky cílí umírající jedinci na moři nebo vojáci vyslaní na mise v zahraničí, všichni potřebují nutně pomoci (poslat velké peníze) a slibují nehynoucí lásku. Před tímto jednáním varuje Policie ČR. Proberte se!