Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #7715, Můžu si půjčit na vyplacení exekuce?

Můžu si půjčit na vyplacení exekuce?, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
12.10.2019 Půjčka

Dobrý den, v mládí jsem udělal pár hlouposti a nějak jsem nesplácel. A mám exekuci, ale už tři roky sekám latinu, protože mám přítelkyni a dítě a slušnou práci, ze které už mi strhávají nějaké částky každý měsíc jinak. Zjistil jsem, že je potřeba zaplatit ještě cirka necelych 90 000 Kč. Nevím jestli se dá někde domluvit si na to půjčit. Bylo by pro mě totiž lepší platit půjčku třeba 10 000 Kč než každý měsíc jinou částku. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

v exekuci ani další 4 roky po skončení exekuce Vám bohužel nikdo peníze nepůjčí. Srážky ze mzdy jsou v exekuci závislé na výši příjmu, typu pohledávek a počtu vyživovaných osob. Počet dětí a typ pohledávek se Vám nemění, tedy je to rozdílná výše platu každý měsíc, díky které je Vám každý měsíc sráženo jinak.