Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #18129, Na mateřské s nebankovními půjčkami

Na mateřské s nebankovními půjčkami, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
8.6.2022 Půjčka

Dobry den, měla bych dotaz. Sice nevím, jestli s tím mate zkušenosti, ale jsem již první rok v insolvenci. Bohužel je tam i společnost Provident, která mě udala policii za možný úvěrový podvod, jelikož jsem si vzala půjčku, kterou mi sami nabídli, s tím, že jsem měla opravdu snahu splácet, jenomže jsem v té době otěhotněla, tudíž přišla i o brigádu. Splácela jsem vždy nějakou částku. O to tu nejde, i když nechápu, že Provident se normálně do insolvence přihlásil. Teď nedávno si můj partner, který žije se mnou ve společné domácnosti, právě vzal od Provident půjčku. Můžou to nějak řešit, že jsem šla do insolvence a partner, který se mnou žije, si od nich něco vzal? I když nejsme sezdaní? Děkuji. Hezký den přeji

Dobrý den,

půjčka vašeho přítele s Vámi nikterak nesouvisí, tedy toto nelze jakýmkoliv způsobem spojovat. Nechcete-li jako nastávající rodina zcela zbankrotovat, důrazně vašemu příteli doporučuji si žádné půjčky (zejména nebankovní) nebrat.