Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #23525,Nabízí přivýdělek, chtějí peníze předem

Nabízí přivýdělek, chtějí peníze předem, Podvod

16.5.2024 Podvod

Dobrý den, narazila jsem na internetu na přivýdělek od společnosti Helm & Nagel. Snažím se zjistit nějaké informace, zdali se jedná o podvodnou firmu či nikoliv. Hloupě jsem tam vložila nemalé peníze a teď je nemohu dostat zpět. Protože stále chtějí nějaké poplatky. Nemate zkušenost s touto institucí? Děkuji

Dobrý den,

proč jste poslala peníze společnosti, která nabízela přivýdělek a naopak měla platit Vám za odvedenou práci? Vždy když peníze máte obdržet Vy ale chce je napřed po Vás protistrana, jde o podvod.