Banky.cz Bankovní poradna zdarma Pojištění #8695, Náhrada škody za ušlý zisk

Náhrada škody za ušlý zisk, Pojištění

Životní pojištění od expertů
24.1.2020 Pojištění

Dobry den, v listopadu lonskeho roku me pokousal sousedovo pes. Po dohode s nim jsme se domluvili, ze ma pojistku na blbost, ktera me odskodni. Ja jsem OSVC. Jakym zpusobem si mam zpocitat usly zisk za 40 dni lecby? Dekuji za odpoved.

Dobrý den,

pro vyplacení odškodnění je třeba pojišťovně doložit, jak velká škoda Vám vznikla. Musíte si spočítat, kolik byste bez zranění a léčby za těchto 40 dnů vydělal a ponížit tuto částku o obdržené náhrady (např. nemocenskou).