Nebanka, Akcie a investice

Investice se zhodnocením až 12%
28.11.2021 Akcie a investice

Dobrý den, má někdo zkušenost z firmou Nebanka? Chci něco vložit a mám obavy, jestli fungujou tak jak mají na stránkách. Prosím spěchá.

Dobrý den,

Nebanka zprostředkovává různě rizikové investice. Pokud víte co děláte (jaké podstupujete riziko), směle do toho. V posledních letech ale mnoho lidí investovalo své peníze do velmi rizikových instrumentů (např. dluhopisy často neznámých malých firem) a realizovali značné ztráty. Je třeba nezapomínat, že jako držitel dluhopisu (či investor skrz půjčku) přebíráte všechna rizika podnikatelského subjektu (když projekt zkrachuje, investoři o své peníze přijdou).