Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #18885, Nebankovní půjčka bez registrů

Nebankovní půjčka bez registrů, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
23.8.2022 Půjčka

Dobrý den, rád bych se zeptal, zda musí být všechny závazky v registrech, protože např. když jsme mluvili o RedCredit, tak to asi není společnost, která má licencí ČNB, tudíž by neměla ani úvěr poskytnout? Děkuji

Dobrý den,

důrazně doporučuji si nebrat nebankovní půjčky. Je to vždy začátek konce (exekuce, osobní bankrot). Nepřemýšlejte o registrech či licenci ČNB - prostě si žádné nebankovní půjčky neberte!