Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #23654,Nebankovní půjčka od soukromého investora

Nebankovní půjčka od soukromého investora, Půjčka

16.6.2024 Půjčka

Dobrý den, našla jsem si nebankovního soukromého investora, který mi poslal na účet smlouvu potvrzenou od notáře a jsou tam i razítka. Ve smlouvě je uvedená částka, měsíční platba, jeho jméno a jeho adresa, takže se mi to nezdá pofidérní. Ovšem chce po mně poplatek předem jako záruku, že budu platit, je to uvedené i ve smlouvě. Chtěla bych si tedy ověřit, zda je smlouva pravdivá, nebo falešná a zda se jedná o podvod, nebo je to lichvář. Děkuji předem za odpověď.

Dobrý den, jakmile po Vás chce někdo peníze předem za poskytnutí půjčky, zprostředkování brigády, atd., jde vždy o podvod. Podvod musí vypadat věrohodně, jinak by na to podvodníkům nikdo neskočil. Peníze Vám nikdy žádný soukromý investor nepůjčí. Cílem podvodníků je z Vás vytáhnout peníze (poplatek předem). Chcete-li půjčit peníze, doporučuji náš srovnávač půjček..