Banky.cz Banky.cz Štítky nebankovní půjčky

nebankovní půjčky

Nejvýhodnější půjčka

Navzdory mírnému zdražování hypoték půjčky nadále zlevňují. Na trhu je k mání přes 50 spotřebitelských úvěrů. Které banky nabízejí nejvýhodnější podmínky? A jaký je rozdíl mezi úrokem a RPSN?

Jak splatit nebankovní půjčky?

Pokračování dotazu č. 8 056: Zdravím vás - no a mám nějaké možnosti tuto situaci napravit? Myslím, že v mém případě není pozdě, ale nevím jak a kde by mi mohli s mým případem pomoci.

Refinancování nebankovních půjček

Pokračování dotazu č. 7940: Dobrý den, banka mi předtím schválila peníze navíc, ale nevím, zda by mi doschválili ještě těch 110 000 Kč. Navíc můj příjem je 29 000 a splátka je nyní 9 600 Kč i s pojištěním. Myslíte, že to mám zkusit abych se vyplatil z těchto krátkodobých půjček?

Konsolidace nebankovních půjček

Dobrý den, konsolidoval jsem úvěry na hodnotu 808 000 Kč. Momentálně jsem potřeboval další peníze a tak jsem vzal peníze od nebankovních společností, většinou první půjčka zdarma. Nyní mám půjčky u nebankovních společností v hodnotě 102 000 Kč. Myslíte, že v bance by bylo možné ještě tyto nebankovní úvěry zkonsolidovat? Děkuji

Konsolidace nebankovních půjček po splatnosti

Dobrý den, mám dvě půjčky u bankovní společnosti a dvě u nebankovní, všechny splácet zvládám. Bohužel jsem se dostala do situace, kdy jsem potřebovala sehnat peníze navíc a tak jsem využila nabídku rychlých půjček do výplaty. (v bance mi již půjčku neschválili z důvodu zápisu v registru - dvakrát jsem se opozdila se splátkou o dva dny) Je nějaká možnost se z těchto mikropůjček dostat? Přemýšlela jsem o konsolidaci, ale nevím, zda je možné konsolidovat i tyto malé půjčky (je jich pět). Popř. Jaké nebankovní společnosti se tímto typem konsolidace zabývá. Děkuji za odpověď.

Nebankovní půjčky

Dobrý den, nesmyslně jsem si nabral půjčky od malých společností a mám jich opravdu hodně a jsem v prodlení se splácením. Celkový dluh mám do 100 000 Kč. Exekuci nemám, ale jsem v registrech a potřeboval bych jednu půjčku, která by to za mě zaplatila a a já v klidu splácel. Příjem mám průměr 56 000 Kč, zaměstnán jsem na dobu neurčitou 17 let a je mi 36 let. Je možné něco takového sehnat? Děkuji

Jak řešit své dluhy?

Dobrý den, zjistila jsem, že přítel má více nebankovních půjček. Prostě vytloukal půjčku půjčkou. A dostal se do kruhu, že už mu chodí poslední výzvy k zaplacení. Tak bych se chtěla zeptat, jestli je možnost, aby získal konsolidaci někde, když má zápis v registru. Chtěl by svou situaci řešit a nemá tak velký dluh, když jsem to spočítala, tak celkově to dělá 32 000 Kč. Což není, tak velká částka, ale prostě nemám to jak hned dát dohromady. Tak jsem se chtěla zeptat, jestli nevíte, jak tuto situaci řešit? Jestli nevíte o společnosti, která by konsolidaci umožnila? Děkuji za odpověď.

Nebankovní půjčky a osobní bankrot

Dobry den, jsem v zoufale situaci, mam nekolik nebankovnich pujcek a bohuzel se mi to vymklo kontrole, vznikly na zaklade takzvane klin klinem, dalsi pujcka na zaplaceni prvni pujcky a stale dokola, dalsi pujcky. Chci se zeptat, jestli musim mit navrh na exekuci, abych mohla pozadat o insolvenci? Zatim zadnou exekuci nemam, ale obavam se, ze k ni dojde. Nemam na splaceni vsech pujcek. Dekuji moc za odpoved

Nebankovní půjčky

Dobrý den, měl jsem horší období a vzal si půjčky od kamali, vivacredit, viasms, zaplo, ferratum, simplepujcka, teticka od fair Credit, creditgo, crediton, creditair, rerum a Express Credit. Nebyly to půjčky naráz, ale časem, zázrakem se mi podařilo vše doplatit, účty mám u nich otevřené, ale vše splaceno. V životě bych takovou chybu už neudělal. Když jsem vše uhradil, dostal sem zprávu emailem i SMS, že nedlužím u nich ani Kč, ale mám strach, že po půl roce mi třeba přijde od nich exekuce že dlužím. Může se tohle stát, i když mám potvrzení že u nich nic nedlužím? Děkuji

Nebankovní mikro půjčky

Dobrý den, měl sem menší problémy a pomatení myslí, bral sem si kolotoč půjček a mikro-úvěrů, asi 6. Naštěstí se naskytla možnost vše splatit postupně a už si nikdy nevzít půjčku, protože tohle už nechci zažít, i když jsem nebyl po splatnosti. Ale jde o to, že jsem tyhle půjčky splatil a přišly mi SMS od těchto společností, že úvěry jsou zaplaceny, jenže účet na jejich webovkách mám stále. Myslíte, že je tedy vše v pořádku a nemohu se bát, že by na mě někdy byla exekuce, že u nich něco dlužím, když sem vše splatil a přišly mi i SMS, že úvěr ten a ten je splacen? Děkuji za odpověď

Nebankovní půjčky

Dobry den, po splaceni cele insolvence (100%) jsem si chtel zrusit ucty u rychlych poskytovatelu pujcek pres internet. Nekteri mi vyhoveli temer okamzite, nekteri nereaguji a dva poskytovatele mi odepsali, ze ucet nejde ze zakona zrusit, pouze zablokovat. Neni mi jasne, podle ktereho zakonu postupujou. Nechci jiz s nimi mit nic spolecneho, jelikoz je nebudu vyuzivat. Dekuji za odpoved.

Co potřebuji pro zahájení insolvence?

Dobrý den, ráda bych věděla, jaké doklady potřebuji pro zahájení insolvence a jestli se to vztahuje na nebankovní půjčky.

Nebankovní půjčky a ručení v manželství

Dobrý den, jsem 2 roky vdaná. S manželem jsme si před 4 měsíci vzali hypotéku na byt na 1,8 mil. Kč, do toho ještě splácím půjčku 200 000 Kč. Teď jsem náhodu zjistila, že můj manžel si po uzavření sňatku nabral několik nebankovních půjček. Peníze utratil ani neví za co, dle jeho slov. Chci se zeptat, jak se to pak řeší u případného rozvodu. Neříkám, že se chci hned rozvádět. Jen nevím, jak mu v tom zabránit a mám strach, aby mě nedostal problémů, děkuji.

Nevyžádaný telemarketing a ochrana osobních údajů

Dobrý den, mám dvě mikro-půjčky, které splácím. Jsou sice nebankovní, ale nejsou od žádných fyz. osob, no je to prostě Zaplo a Kamali. Jenže najednou mi volají fyzické osoby, které nabízejí úvěry. Velmi se mi nelíbí tohle a mám mít nějakou obavu z toho? Je to nějaký Radek Dornak a nějaká Sismova, vůbec nevím jak se k nim moje číslo dostalo a co to má znamenat, mám z toho divný pocit. Upozorňuji, že nejsem v žádném registru negativně evidován a vše řádně splácím.

Nebankovní půjčky zdarma

Pokračování dotazu č. 5817: Dobrý den, děkuji za předešlou odpověď co se týče nebankovních půjček. Ale chtěl bych se ještě ujistit. Když si někdo půjčí první půjčku zdarma bez úroků vratnou do 30 dnů. Je tomu opravdu tak, že když se půjčí částka, splatí se do 30 dnů, tak tím celá záležitost končí a nemůžou pak chtít už ani korunu?

Ukrajinské nebankovní půjčky

Dobrý den, zahraniční klient (ukrajinský podnikatel) zakládá v ČR společnost, je jediným společníkem, jednatelem je český státní příslušník. Žádná banka nepřistoupila na požadavek otevření jakéhokoliv účtu, psaného na zakládanou společnost. Jak lze postupovat? Je nutné otevřít bankovní účet. Bez toho podnikat nelze (jedná se o poskytování půjček z vlastních zdrojů, podnikatel je movitý, majetek má podložen daňovými přiznáními z Ukrajiny, zdroj příjmu legální). Existuje nástroj, podklad pro žalobu na stát, který je možno využít, například nějaký rozsudek Evropského soudu, pro bránění v podnikání, že stát vyžaduje ve svých předpisech například ust. §23 ZOK (cituji: § 23 (1) Peněžitý vklad do kapitálových společností se splácí na zvláštní účet u banky nebo spořitelního a úvěrního družstva (dále jen „banka“), který zřídí správce vkladů. Banka s těmito prostředky neumožní nakládat dříve, než kapitálová společnost vznikne, ledaže se jedná o úhradu zřizovacích výdajů nebo vrácení emisních kursů zakladatelům) a tento postup je v ČR nereálný?

Konsolidace

Pokračování dotazu č. 4939: Dobry den, mikro-půjčky jsem musela tento měsíc zase obnovit. Dá se žádat o konsolidaci i přes větší počet žádosti nebo je to nějak omezené na měsíc ty žádosti? Popřípadě když mi půjčili mikro, mam v bance raději žádat až další měsíc? Děkuji

Osobní bankrot

Dobrý den, můžu požádat o osobní bankrot i při půjčkách u nebankovních společností? DěkujiRychlé odkazy

Banky v ČR