Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #8060, Jak splatit nebankovní půjčky?

Jak splatit nebankovní půjčky?, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
18.11.2019 Půjčka

Pokračování dotazu č. 8 056: Zdravím vás - no a mám nějaké možnosti tuto situaci napravit? Myslím, že v mém případě není pozdě, ale nevím jak a kde by mi mohli s mým případem pomoci.

Dobrý den,

bez negativního záznamu v registrech byste si na splacení nebankovní půjčky mohl půjčit u banky za standardních podmínek (úrok 5-7%, splatnost až 10 let). Ve Vaší situaci se ale budete muset spolehnout jen na sebe. Snižte výdaje na nezbytné minimum (žijte o "chlebu a vodě") a zvyšte své příjmy směnami navíc či brigádami. V tomto režimu pokračujte do doby, než splatíte nebankovní půjčku (16 000 Kč) a dokud si neuděláte na účtu pohotovostní rezervu min. 50 000 Kč. Dále doplaťte co nejdříve i bankovní půjčky (110 000 Kč) a navyšte rezervu na 100 000 Kč.