Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #7026, Nebankovní půjčky a osobní bankrot

Nebankovní půjčky a osobní bankrot, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
11.7.2019 Půjčka

Dobry den, jsem v zoufale situaci, mam nekolik nebankovnich pujcek a bohuzel se mi to vymklo kontrole, vznikly na zaklade takzvane klin klinem, dalsi pujcka na zaplaceni prvni pujcky a stale dokola, dalsi pujcky. Chci se zeptat, jestli musim mit navrh na exekuci, abych mohla pozadat o insolvenci? Zatim zadnou exekuci nemam, ale obavam se, ze k ni dojde. Nemam na splaceni vsech pujcek. Dekuji moc za odpoved

Dobrý den,

není třeba čekat na exekuci, o insolvenci můžete požádat kdykoliv. Čeká Vás 5 let o chlebu a vodě, ale pak budou zbylé dluhy prominuty. Více info v našem článku Insolvence a osobní bankrot.