Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #11076, Nestíhám splácet nebankovní půjčky

Jak sloučit mikropůjčky a bankovní půjčky a snížit své dluhy? Rady pro konsolidaci

Nejlevnější půjčka od Zonky
30.8.2020 Půjčka

Dobrý den, mám cca. 5 mikropůjček jako je Kamali, Zaplo, Credit On a dalších cca 5 bankovních půjček, karet atd. Pomalu se začínám dostávat do kolotoče, dohromady dlužím cca. 800 000 Kč, můj měsíční výdělek činí 28 000 Kč s tím, že máme 13. a 14. plat ve ve 100% průměrného platu. V registru nejsem ale zdá se, že mi nikdo nechce vše sloučit dohromady (konsolidovat). Mohu poprosit o radu jak dál postupovat? Děkuji

Dobrý den,

10 nebankovních a bankovních půjček za 800 000 Kč, to už jste jednou nohou v osobním bankrotu. Proto s Vámi nikdo nechce nic mít a další půjčky ani konsolidace nezískáte. Jediným řešením je zatnout zuby, snížit výdaje na minimum (žít o chlebu a vodě), zvýšit dočasně své příjmy (směny navíc, brigády) a splácet co to dá (prioritně vysoce úročené nebankovní půjčky s extrémně krátkou splatností). Pokud tohoto schopen nejste, požádejte o osobní bankrot.