Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #7433, Konsolidace nebankovních půjček po splatnosti

Konsolidace nebankovních půjček po splatnosti, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
4.9.2019 Půjčka

Dobrý den, mám dvě půjčky u bankovní společnosti a dvě u nebankovní, všechny splácet zvládám. Bohužel jsem se dostala do situace, kdy jsem potřebovala sehnat peníze navíc a tak jsem využila nabídku rychlých půjček do výplaty. (v bance mi již půjčku neschválili z důvodu zápisu v registru - dvakrát jsem se opozdila se splátkou o dva dny) Je nějaká možnost se z těchto mikropůjček dostat? Přemýšlela jsem o konsolidaci, ale nevím, zda je možné konsolidovat i tyto malé půjčky (je jich pět). Popř. Jaké nebankovní společnosti se tímto typem konsolidace zabývá. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

s negativním záznamem v registrech Vám bohužel banky nepůjčí. Jinak by nebyl problém konsolidovat i tyto nebankovní půjčky. Doporučuji si již dále nepůjčovat, jste předlužená. Zvyšte si dočasně příjem brigádou či směnou navíc, omezte výdaje na nezbytné minimum (několik měsíců žít "o chlebu a vodě") a splaťte všechny dluhy co nejdříve. Nebankovní půjčky jsou vždy začátkem konce. Půjčovat si na běžné výdaje je cesta do pekel.