Banky.cz Banky.cz Štítky konsolidace

konsolidace

Konsolidace nebankovních půjček se záznamem v registru

Dobry den, mam nebankovni pujcky a potreboval bych sloucit vsechno do jednoho, abych platil jednu. Moje splatky mesicne jsou 12 tisic a jsem v registru dluzniku. Co mam delat, jak se toho zbavit?

Konsolidace

Dobrý den, půjčila jsem si v bance 20 000 Kč a 10 000 Kč. Potom jsem potřebovala více peněz, takže jsem požádala o 120 000 Kč a dvě půjčky předtím konsolidovala (omylem). Banka mi asi před půl rokem začala psát o splácení. Úvěry (20 000 Kč a 10 000 Kč) mám již zaplacené, ale banka mi neustále strhává pokutu 500 Kč každý měsíc. Chtějí potvrzení o splácení, ale jiné než předčasné splacení nemám. Potřebovala bych prosím vysvětlit, jak postupovat. Neustále mi strhávají peníze, i když to mám od října vše zaplacené. Děkuji

Zamítnuté žádosti o půjčku

Dobry den, mam 2 pujcky a 1 kontokorent. Chtel jsem to sloucit do jedne pujcky a mit klid. V zadne bance mi nepujci, protoze mam v registru pres 20 zamitnuti o uver. Nektera jsou pry i stale otevrena, ale v bance mi to zamitli, tak jsem to bral jako ze je to uzavrene. Nic jineho v registru nemam jako ze bych nesplacel atd. Jak to vyresim, aby registr byl cisty a zustaly tam jen ty dve pujcky a kontokerent? Takze jak se zbavim tich 20-30 zamitnuti o uver? Moc vam dekuji.

Konsolidace mikropůjček

Dobrý den, když jsem v bance žádal o konsolidaci která byla schválená ale při návštěvě pobočky se zjistilo, že 2 z více úvěru nelze konsolidovat kvůli tomu, že to jejich systém nedokáže, tak tím pádem museli udělat žádost novou s výjimkou těchto dvou úvěru, že bych je doplatil sám. Je tedy možnost na schválení stejná nebo se na to přihlíží nějak jinak? Jde o úvěry v celkové výši cca 5 000. Děkuji

Mám šanci získat konsolidaci?

Dobry večer, chtěla jsem poprosit o Vaši radu. V bance mi byla nabídnuta konsolidace úvěrů, které řádně splácím. Před měsícem mi byl v bance schválen kontokorent na 3 000 Kč. Chci se optat, konsolidace je v předschválení, avšak mohlo by se stát, že by byla zamítnuta, protoze jsem měla záznam v registru? Jsou to asi tři roky. Kdybych měla stále záznam, neschválili by mi přece ani kontokorent, který nyní mohu využívat? Ptala jsem se mojí bankovní poradkyně, zda vidí nějaké negativní záznamy a prý mám zatím vše v pořádku a že sloučení úvěrů by mělo proběhnout bez problémů. Myslíte, že se negativní záznam neobjeví v žádosti o konsolidaci, nebo se sám vymaže po letech? Děkuji mnohokrát.

Americká hypotéka se záznamem v registrech

Dobrý den, jsme s partnerem ve svízelné finanční situaci. Potřebovali bychom formou jedné velké půjčky konsolidovat dosavadní závazky a tím rapidně snížit naše výdaje. Bohužel přítel se díky mladistvé nerozvážnosti dostal do registru Solus (závazek vůči bance už je splacený) a já díky nevčasnému splácení svých půjček jsem v registru NRKI/BRKI. Chtěla bych se tímto optat, jaká je šance, že jeden z nás (buď přítel nebo já) bychom dostali od nějaké banky půjčku s ručitelem nebo zástavou nemovitosti třetí osoby? Děkuji moc za zpětnou odpověď a radu.

Refinancování nebankovních půjček

Pokračování dotazu č. 7940: Dobrý den, banka mi předtím schválila peníze navíc, ale nevím, zda by mi doschválili ještě těch 110 000 Kč. Navíc můj příjem je 29 000 a splátka je nyní 9 600 Kč i s pojištěním. Myslíte, že to mám zkusit abych se vyplatil z těchto krátkodobých půjček?

Konsolidace nebankovních půjček

Dobrý den, konsolidoval jsem úvěry na hodnotu 808 000 Kč. Momentálně jsem potřeboval další peníze a tak jsem vzal peníze od nebankovních společností, většinou první půjčka zdarma. Nyní mám půjčky u nebankovních společností v hodnotě 102 000 Kč. Myslíte, že v bance by bylo možné ještě tyto nebankovní úvěry zkonsolidovat? Děkuji

Mám šanci dosáhnout na konsolidaci?

Dobrý den, na konsolidaci půjček bych si chtěla půjčit peníze, jednalo by se o celkovou částku 855 000 Kč, měsíčně bych splácela 10 304 Kč 10 let, můj průměrný plat je 24 400 Kč. Bylo by to možné?

Konsolidace půjček na rodičovské

Dobrý den, byla jsem velmi hloupá, splácím současně 3 úvěry, celkem je to 130 000 Kč. Nemám problémy se splácením, splácím pravidelně, nicméně bych ráda ulehčila rodinnému rozpočtu. Zajímá mě, zda jako maminka na rodičovské mám nějakou šanci úvěry konsolidovat a snížit splátku. Děkuji

Konsolidace půjček k hypotéce

Dobrý den, mám konsolidované půjčky ve výši 808 000 Kč (měsíční splátka 9 500 Kč s pojištěním) a chtěl bych si vzít hypotéku na byt (hodnota nemovitosti 1,6 mil. Kč). Příjem mám 29 000 Kč měsíčně čistého. Bylo by možné to nějak sloučit dohromady s hypotékou pod hypotéční sumu s hypotéčním úrokem a splácet to celé jako hypotéku? Děkuji

Nestíhám splácet, můžu konsolidovat?

Dobrý den, chtěl bych poprosit o radu, na koho se dá obrátit, když už nezvládám své dluhy, přestože příjem mám dost vysoký. Bohužel mi ale banky jako samotné osobě nechtějí půjčit, protože mám velké výdaje na placeni půjček. A nevím jak z tohoto kolotoče ven. Předem děkuji za odpověď. 

Konsolidace neúčelové půjčky k hypotéce

Dobrý den, momentálně mám hypotéku na 1,3 mil. Kč a k tomu bezúčelový úvěr na 300 000 Kč. Tuto hypotéku mám celkem nově a od hypotečního poradce mi bylo řečeno, že až zkolaudujeme, můžeme zkusit těch 300 000 Kč dát do hypotéky jako bezúčelovou část, s nynějšími příjmy bychom na to dosáhli. Ale zjistila jsem, že jsem těhotná, takže v době, až budeme mít zkolaudováno, budu na rodičovské dovolené. Manžel má příjem 27 000 Kč a já bych měla mít 10 000 Kč z rodičovského příspěvku. Nic kromě těchto 2 splátek nesplácíme (splátka bezúčelové splátky je cca 5 200 Kč, hypotéka 6 200 Kč). Otázka je, zda i tak budeme pro banku bonitní? Předem děkuji za odpověď.

Konsolidace nebankovních půjček

Dobrý den, v rámci nebankovních půjček jsem se dostala do situace, kdy by pomohla konsolidace a zbavení se tak většiny dluhů - respektive velké snížení splátky. Jsem ale student vysoké školy (pobírám sirotčí důchod a pracuji na brigádě - DPP). Celkový dluh je zhruba 150 tisíc korun. Obávám se ale, že vzhledem k vysokému předlužení na bezúčelový studentský úvěr nedosáhnu a na konsolidaci půjček nemám příjem. Skutečně nevím, co si s touto situací počnout, nemáte nějakou radu? Předem děkuji.

Lze konsolidovat zesplatněné půjčky?

Dobrý den, svou chybou jsem se dostal do situace, kdy mám několik finančních produktů, které jsem sice dokázal splácet, ale z důvodu nemocenské a paragrafu na dceru mi vypadly finanční zdroje na placení těchto produktů. Byl jsem se splácením zpožděn téměř o měsíc u některých produktů a došlo to do takové fáze, že jsou produkty zesplatněny. Chtěl bych tyto produkty refinancovat, sjednotit do jedné velké ,,půjčky", ale protože z opožděných plateb mám záznamy v registrech, tak bankovní i nebankovní sektory se ke mně obrací zády a to i když vím, že bych byl schopen půjčkami, které nabízí s jejich splátkami, řádně splácet a měl bych téměř o polovinu menší splátku jednu než teď splácím u několika. Zvažoval jsem půjčku od soukromých osob, ale pro mou ostražitost jsem vždy radši ustoupil, vždy jsem na danou osobu našel špatnou recenzi a tak jsem tuto volbu hodil stranou. Chtěl jsem se tedy zeptat, zda je ještě nějaká možnost financování, kde bych peníze použil pouze na refinance a doplacení všech závazků. Něco jako finanční poradce, který je schopen ujednat podmínky v bance i přes mé záznamy. Rád bych se ještě vyhnul insolvenci, když vím že celkovou čásku která by pokryla veškeré mé finanční ,,prohřešky" jsem schopen splácet a ve všech kalkulačkách u všech bank i nebank. firem bych ještě ušetřil peníze. Děkuji za odpověď.

Konsolidace nebankovních půjček po splatnosti

Dobrý den, mám dvě půjčky u bankovní společnosti a dvě u nebankovní, všechny splácet zvládám. Bohužel jsem se dostala do situace, kdy jsem potřebovala sehnat peníze navíc a tak jsem využila nabídku rychlých půjček do výplaty. (v bance mi již půjčku neschválili z důvodu zápisu v registru - dvakrát jsem se opozdila se splátkou o dva dny) Je nějaká možnost se z těchto mikropůjček dostat? Přemýšlela jsem o konsolidaci, ale nevím, zda je možné konsolidovat i tyto malé půjčky (je jich pět). Popř. Jaké nebankovní společnosti se tímto typem konsolidace zabývá. Děkuji za odpověď.

Americká hypotéka na konsolidaci půjček

Dobrý den, chtěl bych americkou hypotéku použít na konsolidaci svých vysokých půjček. Bydlím v RD ve své bytové jednotce, rodiče bydlí ve své. Na dům je vázáno věcné břemeno na jejich dožití. Měl bych u někoho s tím šanci na úspěch? Ještě se chci zeptat na osobní bankrot. Když vlastním dům vázaný věcným břemenem, byl by při osobním bankrotu nějak tento dům ohrožen? Dlužím 900 000 Kč a dokázal bych za 5 let při splátce 15 000 Kč měsíčně tento dluh uhradit.

Hypotéka a konsolidace půjček

Dobrý den, s manželkou plánujeme stavbu rodinného domu a chtěli bychom si vzít hypotéku 4 mil. Kč. Máme ale malý problém, mám dva úvěry. Dají se tyto úvěry zahrnout do hypotéky? Děkuji za odpověď.

Nevyčerpání úvěru

Dobry den, delala jsem si konsolidaci pujcek u CS. U Equa bank se penize strhly samy a zaplatilo se vse, u Fio banky uz bohuzel ne. Je mozne, ze ted po trech mesicich mi kvuli tomu prisla obsilka od hospodarske kriminalky za nevyuziti uveru, protoze jsem zapomnela? Dekuji

Zamítnutá půjčka

Zdravím vás, konsolidoval jsem u své banky Moneta Money Bank. Měl jsem úvěr 420 tisíc korun, navýšil na 500 000 Kč a před měsícem vzal Zonky, příjem mám 50 000 Kč, vše platím včas. Původní splátky Zonky plus Moneta mám 9 500 Kč. A zkusil jsem jinou banku i nebankovní (Air Bank a Home Credit) a zamítnuté. Nemám ponětí proč, vše předschváleno. Průkaz v pořádku, registry jsem prošel. Nevíte jaký může byt důvod? Děkuji za odpověď

Kdy žádat o konsolidaci?

Dobrý den, kdy bude optimální si zažádat o konsolidaci, když jsem měl před měsícem pár nepříznivých splátek a bohužel mě to kvůli tomu teď nevyšlo? Děkuji předem za odpověď.

Americká hypotéka a konsolidace půjček

Dobrý den, existuje nějaký solidní financi poradce? S manželem jsme rok, manžele 3 měsíce, oba vlastníme dům, oba hypotéku, plus 3 půjčky, leasing na auto (vše cca 60 000 Kč). Manžel státní zaměstnanec ve složkách, já OSVČ. Je možnost si vzít např. jednu velkou hypotéku-půjčku, vše umořit a mít jen jednu splátku? Kdo by poradil?

Mohu konsolidovat nebankovní půjčky?

Dobrý den, mám úvěry v celkové výši 786 000 Kč, splátky 28 500 Kč. Bohužel mám i dvě mikropůjčky. Chci se zeptat, zda je možnost někde konsolidovat. Už si nevím rady. Dostal jsem se do kolotoče mikropůjček a nevím už jak se z dané situace dostat. Banky mi nechtějí poskytnout konsolidaci, i když vše řádně platím. Moc děkuji za radu.

Konsolidace půjček a nejnižší úrok

Dobrý večer, chtěla bych provést konsolidaci půjček a nemohu se dopátrat, která banka má nejnižší úrok. Prosím o radu. Děkuji

Konsolidace a záznam v registrech

Dobrý den, chtěla bych konsolidaci půjček asi 100 000 Kč, ale mám záznam v registrech. Můžu mít ručitele. Děkuji

Konsolidace nebankovních půjček

Dobrý den, mám čistý měsíční příjem 15 000 Kč a pracovní  smlouvu na dobu určitou od 1.5. 2018 do 20.8. 2020. Nutně potřebuji konsolidaci nebankovních půjček, mám měsíční splátky kolem 10 000 Kč, což už je opravdu hodně. Nabídne mně vůbec nějaká banka konsolidaci?

Konsolidace na mateřské

Dobrý den, potřebovala bych sloučit půjčky do jedné. Jsem na mateřské dovolené a banka mi sloučení zamítla. Za chvíli mi dojdou rezervy a nebudu mít na placení dluhů. Prosím o radu

Konsolidace exekucí

Dobrý den, jdou všechny exekuce spojit v jednu a pravidelně je platit měsíční splátkou? A hlavně, kde si to vše zařídit? Dělají takové služby i banky? Děkuji

Konsolidace se záznamem v registrech

Dobry den, mam u banky a jedne nebankovni spolecnosti zavazky, chtela bych je zkonsolidovat a platit mensi splatku. Ted platim 18 000 Kc mesicne. Mam zaznam v registru dluzniku ohledne odlozene splatky u Equa bank. Myslite ze Equa bank by mne zavazky zkonsolidovala? Nebo existuje nejaka nebankovni spolecnost? Dekuji

Vysoká půjčka bez souhlasu manželky?

Dobrý den, prosím o radu. Mám otevřeno několik úvěrů v celkové výši 800 000 Kč a uvažuji o jejich konsolidaci. Existuje nějaká spolehlivá banka, která konsolidaci v takové výši poskytuje, aniž by vyžadovala podpis mé manželky? Splácím pravidelně, manželka o mých úvěrech neví.

Konsolidace a kontokorent

Dobrý den, je možné si při konsolidaci vybírat zpět peníze, které jsem již splatil?

Získám půjčku v exekuci?

Dobry den, mam exekuce a jeste splacim nejake mensi pujcky. Potrebovala bych vedet, jestli by byla nejaka moznost vetsi pujcky, ze ktere bych si vyplatila vsechny sve dluhy a splacela pak jen tu jednu pujcku Prijem mam docela vysoky (25 500-32 000 Kc),

Konsolidace nebankovních půjček

Dobrý den, mám takový dotaz. Kdysi jsem se dostal do tíživé situace a "musel" si vzít nebankovní půjčku. Vše jsem splatil a pohoda. Pak přišli další problémy a já zase "musel" sáhnout po další. Takhle se to opakovalo nějaký čas. Teď mám 3 půjčky od nebankovek a splácím cca. 9 000 Kč měsíčně. Ani jeden den jsem nebyl nikdy po splatnosti a přesto mi banky úvěry nechtějí konsolidovat. Je to celkem zvláštní. Jsem schopný už rok splácet 9 000 Kč měsíčně bez prodlení, ale banka má strach, že nebudu splácet 3-4 000 Kč. Pak se lidi nemají dostávat do dluhových pastí :)

Konsolidace

Je možné sloučit 3 půjčky v jednu? Mám důchod a splácím 10 000 Kč. Potřeboval bych je sloučit a splácet polovic, tak 5 000 Kč. Bylo by to možné?

Konsolidace

Dobrý den, mám u vás hypoteční úvěr a spotřebitelský hypoteční úvěr. U úvěru končí k 31.10.2018 sjednaná úroková sazba. Je možné sloučení úvěrů a získání tím lepších platebních podmínek? Nebo lze refinancovat jenom u jiných bank? Předem děkuji

Konsolidace

Pokračování dotazu č. 4939: Dobry den, mikro-půjčky jsem musela tento měsíc zase obnovit. Dá se žádat o konsolidaci i přes větší počet žádosti nebo je to nějak omezené na měsíc ty žádosti? Popřípadě když mi půjčili mikro, mam v bance raději žádat až další měsíc? Děkuji

Nebankovní půjčka

Dobrý den, konsolidoval jsem úvěry u své banky. Jednalo se o bankovní i nebankovní úvěry, které jsem si nabral z důvodu rekonstrukce bytu, která se oproti původnímu plánu stále prodražovala. Ne záměrně, bylo potřeba udělat více věcí než jsem počítal. Byt je papírově psán na rodiče, ale bydlím v něm já a je jakoby můj. Celková výše konsolidace byla 360 000 Kč, banka nabízela 399 000 Kč, ale to mi v tu chvíli přišlo zbytečné. Peníze navíc jsem hned použil na chybějící zařízení a platbu posledních faktury. Bance jsem poskytl veškeré info a smlouvy. Cca po týdnu mi to nedalo a kontaktoval jsem společnosti, zdá mám vše splacené a byl jsem nemile překvapen, když mi sdělili ze mám nedoplatky zhruba ještě 25 000 Kč. Okamžitě jsem kontaktoval banku, na schůzce jsem volali a paní bankéřka to s nimi řešila, nicméně neúspěšně. Teď jsem tam více než doma, paní se stále snaží něco vymyslet, ale přijde mi, ze už je to spíš zoufalá snaha. Nevíte co s tím?

Konsolidace

Dobrý den, mám 3 mikro-půjčky v hodnotě 65 000 Kč. V bance úvěr 150 000 Kč. Myslíte, že mi projde konsolidace nebo mám šanci ji nějak získat? Ty mikro půjčky mě zničí. Bohužel nastala situace, kdy jsem byla nucena po nich sáhnout. Teď bych potřebovala jen jeden úvěr. Kdybych měla ručitele, měla bych větší šanci? Děkuji za odpověď. 

Nestíhám splácet

Dobrý den, dostal jsem se do finanční pasti ze které se sám asi nevyhrabu. Jak nejrychleji popsat proč jsem se do toho dostal. Začnu tedy takhle. Všechno začalo cca před rokem. Přítelkyně na mě naléhala, že chce to a to pro mě osobně zbytečnosti na které se mohlo v klidu počkat až se na to našetři. Asi to znáte, když je žena šťastna muž má také šťastný život. Tak jsem si vzal půjčku tu jsem v klidu splácel. Jenže ona pak toho chtěla stále víc a víc. Tak jsem si vzal další atd. Všechno jsem byl schopen splácet do té doby, než mě pustila k vodě s odůvodněním, že se ji nevěnuji, nemám na ni čas atd. Snažil jsem se ji vysvětlit, že kvůli jejím rozmarům musím byt čim dal vice v práci, abych mohl dostat svým závazkům vůči věřitelům. Z toho všeho stresu co jsem najednou měl mi začali padat zuby a v ten moment se se mnou rozešla. V tu dobu jsem věděl že jsem udělal velikou chybu. Protože jsem musel z platu platit navíc nájem a jídlo a to už jsem věděl, že jsem v pasti. Mou prioritou je doplatit nejmenší zůstatky na půjčkách, abych ulevil své finanční situaci. Nyní mám dohromady dluhy i s úroky kolem 840 tisíc Kč. Mám rozjednanou konsolidaci u ČSOB, ale aby mi ji mohli schválit, musím doplatit u jedné půjčky cca 2 500 Kč, které už bohužel nemám z čeho zaplatit. Dále mi bylo řečeno, že žádám o úvěr u další banky, ale já si nikde jinde o nic nežádal. Můj čistý příjem je v rozmezí 33-40 tisíc. Na splátkách splácím 35 tisíc. Nepočítám do toho nájem telefon a zálohy na elektřinu. Napadl mě už i osobní bankrot, ale to beru jen jako nejkrajnější situaci. 2 půjčky budu mít za 3 měsíce doplacené, což mi uleví ve výdajích o 7,5 tisíc měsíčně. Můžete mi prosím Vás poradit, co mám nebo mohu udělat? S pozdravem a přáním příjemného dne.

Konsolidace s minimální mzdou

Dobrý den, ocitl jsem se v těžké finanční situaci a nemám na splácení svých úvěrů, vyplácen jsem v hotovosti a na pásce mám minimální mzdu, samozřejmě dostávám víc, ale pracuji v pohostinství, kde to tak prostě funguje (počítám s tím, že to co mám navíc nijak nedoložím). Mám úvěr u AirBank (90 000 Kč splátka 2 500 Kč), u Equa bank (40 000 Kč splátka 2 000 Kč) a jednu mikro půjčku (15 000 Kč Zaplo), která se se mnou táhne už delší dobu (prostě nemám na to jí zaplatit, tak jí stále odkládám a peníze mi protékají úplně zbytečně). Konsolidaci u ČS kde mám účet nejdéle ale nevyužívám ho mi zamítli a to proto, že se snažím dostat z této situace už delší dobu a nikde mi půjčku nebo konsolidaci neschválí kvůli vysokém počtu žádosti za uplynulou dobu. Vůbec už nevím co mám dělat. Potřeboval bych konsolidaci na 150 000 Kč, ale nevím, kde ji získat. Další úvěry si už neplánuji brát. Nikdy. Děkuji za případné rady a předem vás ušetřím věty že jsem hlupák a že si za to můžu sám, vím to.

Konsolidace

Dobrý den, mám celkem načerpaných 5 úvěrů (u Air Bank a mBank) v aktuální výši 295 500. Mám zájem o konsolidaci, ale byla mi již zamítnuta u Equa bank a Moneta Money bank. Nevíte, kde je větší šance, že mi konsolidaci schválí?

Konsolidace

Dobrý den, mám konsolidaci u své banky v měsíční výši 6 912 Kč na dobu 92 měsíců, kterou řádně splácím. Nyní ze zdravotních důvodů nemohu pracovat. Je možné přejít k jiné bance s nižším úrokem a na delší dobu splatnosti? Se synem žiji nyní ze soc. dávek a pomoc rodiny už není možná. Za odpověď předem děkuji.

Konsolidace půjček a hypotéky

Dobry den, mam hypoteku, dva preklenovaci uvery, pujcku. Nedali mi bohuzel 100% na koupi a opravu domu, tak jsem musela takto rozpujcovat. Hledam nejake refinancovani v podobe jen hypoteky s rucenim nemovitostí. Mam sanci, ze nekdo slouci vsechny pohledavky jen do jedne hypoteky? Jedna se cca o 3 500 000 Kc. Dekuji za odpoved.

Konsolidace půjček od nebankovních společností

Zdravím, měnil jsem práci v listopadu. To jsem se také dostal do osobních problémů a potřeboval jsem rychle peníze. Bohužel banky se na mě vykašlaly s tím, že jsem v novém zaměstnání ve zkušební době. Musel jsem si půjčit od nebankovních společností v celkové výši 110 tis. Můj současný čistý měsíční příjem činí 40tis. Většina z půjček je tzv. payday takže je nutno vrátit celou částku za 30 dní, nebo zaplatit poplatek za prodloužení. Postupně se dluhů zbavuji, ale brutálně mě to vyčerpává. Pravidelná měsíční splátka je 8 tis měsíčně, zbytek zhruba 23 tis jsou poplatky za prodloužení. V únoru budu mít uplynutou zkušebku a dostanu potvrzení o výši příjmu a půjdu s tím do banky. Mám šanci získat úvěr na 130 tis na 4 roky? S tím zatížením, které v tuto chvíli mám? Tak abych dokázal zkonsolidovat a normálně splácet ty nechutné půjčky, které jsem si tak špatně nabral. Vybral bych konsolidační půjčku od banky, nicméně odmítají konsolidovat půjčky od nebankovních subjektů. Děkuji za odpověď

Konsolidace úvěrů z podnikání

Dobrý den, ukončila jsem podnikáni a mám doplatit úvěry, celkem asi 280 000 Kč. Měsíčně platím 25 000 Kč. Můžu požádat o konsolidaci ve vaší bance? Nevím jistě, jestli náhodou nejsem v registru za opožděné platy z dob podnikaní.

Konsolidace - banka peníze nevyplatila

Dobrý den, minulý týden ve středu jsem podepsala smlouvu o konsolidaci, v pátek mi měly být prostředky převedeny na účet, ale nestalo se tak. Dnes máme přesně týden od podepsání, peníze stále nemám. Zajímalo by mě, jestli není nějaký problém v tom, že mám kontokorent, který je v mínusu, jestli to nebrání poslání peněz na můj účet. Děkuji Irena

Konsolidace půjčky a kontokorentu

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli by bylo možné sloučit hypotéku, kontokorent a půjčku. Kde a za jakých podmínek? Děkuji

Konsolidace půjček u banky

Dobrý den. Mám u Vás založený účet. Prosím zda je možné u Vaší banky provést konsolidaci. Děkuji za odpověď. Jitka

Hypotéky definitivně předstihly státní půjčky. Nově bodují i nižším úrokem

Nejprve dlouhé fronty před úřadem a pak už jen upadající zájem. Tak vypadá situace okolo projektu půjček na bydlení pro mladé, který loni představil Státní fond rozvoje bydlení. Lidi odrazují hlavně příliš komplikované podmínky i úroková sazba, která je v současnosti vyšší než u některých hypoték.

Propad hypoték v září výrazně zrychlil. Úroky jsou nejnižší za poslední rok a půl

Situace na hypotečním trhu nabírá na obrátkách. Počet nových úvěrů oproti minulým letům výrazně klesá a spolu s ním také úroková sazba hypoték. V září se propadla dokonce na 2,47%. Je tak nejnižší od loňského března.

Spotřebitelské úvěry jsou stále levnější. Průměrný úrok poprvé klesl pod 6%

Měsíc od měsíce levnější. Taková je v poslední době situace na trhu se spotřebitelskými úvěry. Jejich úroková sazba klesá už 4 měsíce v řadě. V srpnu se dokonce dostala pod hranici 6%.

Velké porovnání hypoték – srpen 2019

Průměrná úroková sazba hypoték dosáhla v srpnu dalšího minima. Pětiletý fix lze pořídit již od 2,22%. Růst cen nemovitostí zpomalil. Je nyní ten správný čas pro koupi nemovitosti?

Předschválená půjčka vypadá lákavě. Ale pozor, ať se nespálíte!

Otevřete si internetové bankovnictví, přijde vám výpis z účtu nebo něco řešíte na přepážce banky. A všude vám jako věrnému klientovi nabízejí předschválenou půjčku do 15 minut. A bez dokládání příjmu. I když ji nepotřebujete, je ta možnost často tak lákavá, že vám začne vrtat v hlavě. Jenže když ji využijete, může váš to vyjít zbytečně draho.

Nejvýhodnější půjčka

Navzdory mírnému zdražování hypoték půjčky nadále zlevňují. Na trhu je k mání přes 50 spotřebitelských úvěrů. Které banky nabízejí nejvýhodnější podmínky? A jaký je rozdíl mezi úrokem a RPSN?Rychlé odkazy

Banky v ČR