Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #16291, Jsem předlužen a nikdo mi nechce půjčit

Jsem předlužen a nikdo mi nechce půjčit, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
5.1.2022 Půjčka

Dobrý den, mám aktuálně 1,3 mil. Kč ve spotřebitelských úvěrech u několika společností. Z toho je 360 tis. v půjčkách, které mají RPSN nad 20%. Chtěl bych tyto nevýhodné půjčky refinancovat, ale u bank u kterých jsem to zkoušel mi to všude zamítli (ČS, Equa bank, mBank). Mám příjem 48 tis. Kč čistého ze zaměstnání a 15 tis. čistého z DPČ. U těch špatných půjček ve výši 360 tis. platím celkem 20 tis. Kč, což je opravdu hodně. Co by se dalo dělat, abych si mohl tyto špatné půjčky refinancovat? Děkuji

Dobrý den,

obecně Vám banky formou půjčky či konsolidace bez zástavy nemovitosti nepůjčí více než cca 900 000 Kč (vyšší úvěry jen formou americké hypotéky). Příjem z DPČ Vám banky neuznají (skončit můžete kdykoliv na hodinu, příjem není nikterak garantován). Po třech zamítnutích Vám teď nepůjčí nikdo. O další půjčku bude mít smysl žádat nejdříve za 6 měsíců. Doporučuji požádat o nižší půjčku na vyplacení nejhorších nebankovních úvěrů (zkuste třeba nejhorších 360 000 Kč).