Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #18314, Proč mi nikdo nechce dát konsolidaci?

Proč mi nikdo nechce dát konsolidaci?, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
26.6.2022 Půjčka

Dobry den, mam dotaz. Proc mi banky nechteji dat konsolidaci? Mel jsem vice pujcek, ale banky mi nechtely udelat slouceni, ze jich mam moc, at nejake splatim. Tak jsem shanel penize kde se dalo a 5 pujcek jsem doplatil. Pozadal jsem znovu o konsolidaci a zadna banka mi konsolidaci neumozni. Ted uz jsem si musel brat i nebankovni pujcky. Je nejaka moznost jak provest u ceske banky konsolidaci 380 tisic? Musim platit o tisice vice za energie a konsolidaci potrebuji. Pujcky splacim 10 let a nikdy jsem se neopozdil se splatkou. Moc dekuji

Dobrý den,

pro získání půjčky je třeba:

  • mít dostatečný příjem
  • mít pracovní smlouvu ideálně na dobu neurčitou
  • nemít negativní záznamy v registrech

Přestože jste doposud vše řádně splácel a nemáte tak pravděpodobně negativní záznamy v registrech, existence takového množství nebankovních půjček je velmi riziková (jste krok od osobního bankrotu). Musíte vše zvládnout vlastními silami bez dalších půjček. Omezte výdaje na minimum (žijte několik měsíců o chlebu a vodě) a zvyšte dočasně své příjmy (brigády, směny navíc).