Banky.cz Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #10981, Konsolidace nebankovních půjček

Konsolidace nebankovních půjček, Půjčka

F

Dobrý den, nabízí nejaka společnost konsolidaci i tzv. mikro úvěrů spojených i s úvěry, kde se splácí měsíčně pravidelná splátka od nebankovek? Děkuji

Hledáte půjčku? Zde najdete tu nejlepší!

Dobrý den,

téměř všechny banky nabízí refinancování a konsolidace půjček. Přijde na to, u kterých nebankovek, kolik a za jakých podmínek jste si napůjčoval. Dále bude záležet na Vaší bonitě. Pro získání nové půjčky či konsolidace je obecně třeba:

 • mít dostatečný příjem
 • nebýt ve zkušební ani výpovědní lhůtě
 • ideálně mít pracovní smlouvu na dobu neurčitou
 • nemít negativní záznamy v registrech dlužníků (BRKI, NRKI, SOLUS)
 • Pavel StrašákBanky.cz

  Máte jiný dotaz? Ptejte se

  Články ZE SVĚTA FINANCÍ

  Sazby hypoték dál padají. Vše může změnit konec moratoria

  Sazby hypoték dál padají. Vše může změnit konec moratoria

  19.10.2020, Hypotéka, Autor: Martin Silný

  Téměř na 2 %. Tak hluboko spadla v posledních měsících nabídková sazba u hypoték s LTV do 70 %. V září byla pouze 2,04 % a dá se čekat, že v říjnu ještě klesne. Otázkou je, na jak dlouho. Proti dalšímu poklesu stojí konec odkladu splátek u spotřebitelských a hypotečních úvěrů a hrozba horší splátkové morálky.

  Vyplacení z hypotéky: jak vyplatit partnera i sourozence

  Vyplacení z hypotéky: jak vyplatit partnera i sourozence

  19.10.2020, Hypotéka, Autor: Luboš Gregor

  Vyplacení partnera z hypotéky nebo například vyplacení sourozenců u nemovitosti, kterou jste zdědili nebo dostali od rodičů. I s tím vám pomůže půjčka na bydlení. Jak? Možností je několik. Záleží jen na tom, jakou situaci řešíte.

  Jak dlouho trvá vyřízení hypotéky?

  Jak dlouho trvá vyřízení hypotéky?

  16.10.2020, Hypotéka, Autor: Martin Silný

  Požádat o půjčku a za týden či za dva mít peníze na účtu. Tak si stále řada lidí představuje vyřízení hypotečního úvěru. Ve skutečnosti je to ale složitější. Doba vyřízení hypotéky se totiž odvíjí od řady faktorů, včetně toho, na co si půjčujete. Podívejte se, jak dlouho trvá vyřízení hypotéky v konkrétních případech.

  Čtěte více
  Novinky, zajímavosti a tipy ze světa financí a bankovnictví přesně psané pro běžného uživatele

  Poradna banky.cz - ptáte se

  MT

  #11524, Darování a převod akcií, Akcie a investice, 19.10.2020

  Dobrý den, dovoluji se na Vás obrátit s následujícím dotazem. Žiji s přítelem, který vlastní akcie firmy ČEZ a rád by na mne nějaké převedl. Jaký by byl prosím postup v této záležitosti? Nemám bohužel s převodem akcií zatím žádné zkušenosti. Děkuji Vám.

  Dobrý den, nejprve si musíte zřídit majetkový účet v CDCP (Centrální depozitář cenných papírů) prostřednictvím Vámi vybrané instituce (banka, broker - doporučuji Fio banku), která Vás bude zastupovat na kapitálovém trhu. Následně bude moci přítel převést akcie ze svého majetkového účtu na Váš majetkový účet. 

  JB

  #11523, Dědictví a insolvence, Osobní a rodinné finance, 19.10.2020

  Dobrý večer, když zemře otec, jehož děti jsou v insolvenci, mohou se tito zříci dědictví ve prospěch svých dětí nebo nevlastního bratra? Nechtějí přijít o peníze, které by jim "sebral" insolvenční správce. Děkuji za odpověď.

  Dobrý den, v insolvenci se není možné zřeknout dědictví bez souhlasu ins. správce. Je třeba čestně dostát svým závazkům a nepřemýšlet o tom, jak odklonit peníze před věřiteli. 

  V

  #11522, Půjčí mi po insolvenci?, Půjčka, 19.10.2020

  Dobrý den, poskytne mi nějaká banka úvěr 70 000 Kč po řádně ukončené insolvenci před rokem a půl s platem 30 000 Kč čistého? Děkuji

  Dobrý den, takto brzy po skončení insolvence Vám bohužel nikdo půjčku neposkytne. O půjčku budete moci žádat nejdříve za 3-5 let od momentu ukončení insolvence.

  Prohlédnout další dotazy
  Celkem více než 11 500 přehledně členěných dotazů


  Banky v ČR