Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #7540, Lze konsolidovat zesplatněné půjčky?

Lze konsolidovat zesplatněné půjčky?, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
20.9.2019 Půjčka

Dobrý den, svou chybou jsem se dostal do situace, kdy mám několik finančních produktů, které jsem sice dokázal splácet, ale z důvodu nemocenské a paragrafu na dceru mi vypadly finanční zdroje na placení těchto produktů. Byl jsem se splácením zpožděn téměř o měsíc u některých produktů a došlo to do takové fáze, že jsou produkty zesplatněny. Chtěl bych tyto produkty refinancovat, sjednotit do jedné velké ,,půjčky", ale protože z opožděných plateb mám záznamy v registrech, tak bankovní i nebankovní sektory se ke mně obrací zády a to i když vím, že bych byl schopen půjčkami, které nabízí s jejich splátkami, řádně splácet a měl bych téměř o polovinu menší splátku jednu než teď splácím u několika. Zvažoval jsem půjčku od soukromých osob, ale pro mou ostražitost jsem vždy radši ustoupil, vždy jsem na danou osobu našel špatnou recenzi a tak jsem tuto volbu hodil stranou. Chtěl jsem se tedy zeptat, zda je ještě nějaká možnost financování, kde bych peníze použil pouze na refinance a doplacení všech závazků. Něco jako finanční poradce, který je schopen ujednat podmínky v bance i přes mé záznamy. Rád bych se ještě vyhnul insolvenci, když vím že celkovou čásku která by pokryla veškeré mé finanční ,,prohřešky" jsem schopen splácet a ve všech kalkulačkách u všech bank i nebank. firem bych ještě ušetřil peníze. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

ani nejlepší finanční poradce na světě by nedokázal přesvědčit banky, aby půjčily někomu, kdo má zesplatněné úvěry a negativní záznamy v registrech. Nebankovním půjčkám (včetně fyzických osob) se vyhněte, jen byste si přitížil.

Máte jen 2 možnosti:

1) požádat o osobní bankrot

2) zatnout zuby, snížit výdaje na minimum, zvýšit příjmy přesčasy, brigádami či směnami navíc a splácet co to jde