Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #11074, Předschválený limit půjčky

Předschválený limit půjčky, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
30.8.2020 Půjčka

Dobrý den, mám více úvěrů ve dvou bankách (Equa a Air Bank). Zvažuji refinancování (klidně si založím účet nový a stávající zruším) na částku cca 700 000 Kč. V budoucnu uvažuji také o hypotéce. Jsem si vědom, že trh se neustále vyvíjí, ale zajímá mě názor odborníků. Tímto bych uvítal radu, kde za tímto účelem je vhodné toho využít. Nejlépe, kde i nabízí předschválený limit, což je vždy přínosné pro informativní charakter. Předem děkuji za radu.

Dobrý den,

předschválený limit je vždy nezávazný a má pouze informativní charakter (počítá ho automaticky systém banky na základě výše pravidelných příjmů a po podané žádosti o půjčku dochází ke standardnímu skóringu klienta).Obecně Equa bank i Air Bank nabízí jedny z nejlepších podmínek na trhu, tedy půjčky bych moc jinde nehledal (o konsolidaci půjček Air Bank požádejte přímo v Equa bank, určitě bude možná dohoda na sloučení všech úvěrů i z Equa při objemu cca 700 000 Kč).

Ohledně hypotéky doporučuji kontaktovat naše hypoteční poradce, kteří s Vámi vše proberou a doporučí nejlepší možné řešení či zařídí hypotéku na klíč. Zatímco u půjček je úroková sazba téměř vždy pevně daná, u hypoték je prostor pro smlouvání (nejen o sazbě, ale i o dalších podmínkách). Sám na pobočce banky si nikdy nevyjednáte tak dobré podmínky, jaké Vám je schopen nabídnout dobrý hypoteční poradce.