Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #9723, Konsolidace a záznam v registrech

Jak finanční poradce může pomoci při konsolidaci a vyjednat lepší podmínky u bank?

Nejlevnější půjčka od Zonky
15.4.2020 Půjčka

Dobrý den, může pomoc finančního poradce při konsolidaci vyjednat u bank lepší podmínky? Při konsolidaci se píše, že pokud je dobrá platební historie, není problém. Když banka strhne poplatky na konci měsíce a dostanu se pár Kč do záporu, je to v registru. Když chci konsolidovat, čili snížit splátku, jsem rizikový i když mám dobrou platební morálku v registrech. Protože splácím hodně a je to brané jako výdaje, takže místo 5 000 Kč  co bych zkonsolidoval dotuji 20 000 Kč. Kontrola výpisů banky co a kam posílám je taky zajímavá věc. V podstatě bych měl něco umazat než mi povolí konsolidaci. Dokážete poradit? Děkuji

Dobrý den,

finanční poradce Vám může pomoci vyjednat lepší podmínky v bankách, ale základem je vždy bonita klienta. Máte-li negativní záznamy v registrech kvůli negativním zůstatkům na účtu, pak Vám žádná banka nejenom že nenabídne lepší podmínky, ale ani Vám konsolidaci neposkytne. Jako první doporučuji zapracovat na kladném zůstatku na účtu.