Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #14594, Půjčka, konsolidace a adresa na městském úřadě

Půjčka, konsolidace a adresa na městském úřadě, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
20.6.2021 Půjčka

Dobrý den, manžel prohrál spoustu peněz a vzal si půjčky u Air Bank a Equa bank. Nějakou dobu nesplácel, ale teď již tři měsíce splácí. Chtěl by si půjčky konsolidovat a já po něm chci, aby si trvalé bydliště nahlásil na úřadě. On tvrdí, že pak nepůjdou půjčky konsolidovat, je to tak?

Dobrý den,

s negativními záznamy za nesplácení nikdo Vašemu manželovi konsolidaci neposkytne (zejména ne v kombinaci s prohranými penězi v hazardu). Bydliště na městském úřadě je pro půjčky přitěžující okolností.

Dovolím si ještě připomenout, že za dluhy ručí oba manželé společně a nerozlučně. Přesun manželova bydliště na úřad tak nemá na nic vliv, protože exekutoři vymáhají dluhy v místě reálného bydliště (nehledě na trvalé bydliště) a navíc by exekutoři vymáhali manželovy dluhy i po Vás.