Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #8352, Zamítnuté žádosti o půjčku

Jak sloučit půjčky a kontokorent do jedné a vyčistit registru zamítnutých úvěrů?

Nejlevnější půjčka od Zonky
24.12.2019 Půjčka

Dobry den, mam 2 pujcky a 1 kontokorent. Chtel jsem to sloucit do jedne pujcky a mit klid. V zadne bance mi nepujci, protoze mam v registru pres 20 zamitnuti o uver. Nektera jsou pry i stale otevrena, ale v bance mi to zamitli, tak jsem to bral jako ze je to uzavrene. Nic jineho v registru nemam jako ze bych nesplacel atd. Jak to vyresim, aby registr byl cisty a zustaly tam jen ty dve pujcky a kontokerent? Takze jak se zbavim tich 20-30 zamitnuti o uver? Moc vam dekuji.

Dobrý den,

zamítnuté žádosti o úvěr zůstávají v registrech obvykle 6-12 měsíců. Pokud Vás banky v posledních měsících 20-30x odmítly, pravděpodobně pro to měly velmi dobrý důvod. Doporučuji vyčkat dalších 6-12 měsíců, dokud se Vám registr nevyčistí. Nyní Vám nikdo konsolidaci neposkytne.