Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #4174, Konsolidace půjček od nebankovních společností

Konsolidace půjček od nebankovních společností, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
6.1.2018 Půjčka

Zdravím, měnil jsem práci v listopadu. To jsem se také dostal do osobních problémů a potřeboval jsem rychle peníze. Bohužel banky se na mě vykašlaly s tím, že jsem v novém zaměstnání ve zkušební době. Musel jsem si půjčit od nebankovních společností v celkové výši 110 tis. Můj současný čistý měsíční příjem činí 40tis. Většina z půjček je tzv. payday takže je nutno vrátit celou částku za 30 dní, nebo zaplatit poplatek za prodloužení. Postupně se dluhů zbavuji, ale brutálně mě to vyčerpává. Pravidelná měsíční splátka je 8 tis měsíčně, zbytek zhruba 23 tis jsou poplatky za prodloužení. V únoru budu mít uplynutou zkušebku a dostanu potvrzení o výši příjmu a půjdu s tím do banky. Mám šanci získat úvěr na 130 tis na 4 roky? S tím zatížením, které v tuto chvíli mám? Tak abych dokázal zkonsolidovat a normálně splácet ty nechutné půjčky, které jsem si tak špatně nabral. Vybral bych konsolidační půjčku od banky, nicméně odmítají konsolidovat půjčky od nebankovních subjektů. Děkuji za odpověď

Dobrý den,

s příjmem 40 000 Kč čistého měsíčně nebude problém získat konsolidaci či zcela nový úvěr u bank ve výši 130 000 Kč na 4 roky. Zde je kompletní přehled všech bank. Nebudou-li banky ochotny přímo konsolidovat nebankovní úvěry (většině nebankovek se skutečně vyplatí vyhnout obloukem, a proto s nimi banky nechtějí nic mít), půjčte si oněch 130 000 Kč jako nový úvěr.

Během zkušební doby můžete kdykoliv přijít o práci - z čeho byste pak splácel? Proto Vám banky nechtěly půjčit. Vy sám byste půjčil peníze někomu, kdo nemá 100% zajištěný příjem? Cílem bank je maximum splacených úvěrů. Banky vydělávají na úrocích z řádně splácených půjček. Naproti tomu, mnoho nebankovek se naopak své dlužníky snaží dostat do exekucí a obrat je o všechen majetek. Proto jsou tyto nebankovní společnosti ochotny půjčit komukoliv i bez příjmu.