Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #9930, Proč mi banka nechce půjčit?

Jak dosáhnout konsolidace úvěrů a která banka by mohla být výhodnější?

Nejlevnější půjčka od Zonky
1.5.2020 Půjčka

Pokračování dotazu č. 9927: Dobry den, v registrech dluzniku nemam jediny negativni zapis. Jeden uver mam u Equa bank, jeden u Air Bank a pak 2 uvery u Proficredit. Celkova castka je cca 500 000 Kc. Cisty prijem mam 30 000 Kc. Banky mi nechteji vse konsolidovat do jednoho. Mohu znat Vas nazor, proc? Rad bych docilil jednoho uveru, proto uvitam i doporuceni, ktera banka by mohla byt priznivejsi. Zkousel jsem online zadosti, cca 3 mesice a cca 4 zadosti za mesic (4x3 = 12 zadosti). Muze to byt duvod zamitnuti? Dekuji

Dobrý den,

každé zamítnutí půjčky je taktéž zaznamenáváno do registrů, tedy kdekoliv nyní budete žádat o další peníze, uvidí 12 zamítnutí. S tímto nikdo ani nebude podrobně zkoumat vaši žádost/bonitu a rovnou půjčku zamítne. Dejte si v žádostech o půjčky min. 6-12 měsíců pauzu, ať se Vám trochu vyčistí registr.

Splácet naráz 4 půjčky a z toho 2 nebankovní, které jsou úročeny extrémně vysokou sazbou (Proficredit účtuje RPSN 86-168%), to je finanční sebevražda. Konsolidace by určitě dávala smysl, ale pravděpodobně jste nyní už pro jakoukoliv další půjčku či konsolidaci příliš rizikový, a proto Vám nikdo půjčit nechce.