Banky.cz Bankovní poradna zdarma Hypoteční poradna #3873, Konsolidace půjčky a kontokorentu

Jak sloučit hypotéku, kontokorent a půjčku? Podmínky a možnosti

Sjednejte si hypotéku online

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli by bylo možné sloučit hypotéku, kontokorent a půjčku. Kde a za jakých podmínek? Děkuji

Dobrý den,

konsolidaci spotřebitelských úvěrů k hypotéce nabízí např. Moneta Money Bank, ale úrok je velmi vysoký (téměř 10%). Což se příliš nevyplatí, neboť konsolidaci spotřebitelských úvěrů do nové půjčky (bez hypotéky/zástavy nemovitosti) lze dnes pořídit za 5-8%. Samotná americká hypotéka (peníze na cokoliv se zástavou nemovitosti) přijde na 3-5%. Kolik dlužíte na hypotéce, kontokorentu a půjčce a jakou hodnotu má nemovitost v zástavě?