Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #4069, Konsolidace - banka peníze nevyplatila

Konsolidace - banka peníze nevyplatila, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
29.11.2017 Půjčka

Dobrý den, minulý týden ve středu jsem podepsala smlouvu o konsolidaci, v pátek mi měly být prostředky převedeny na účet, ale nestalo se tak. Dnes máme přesně týden od podepsání, peníze stále nemám. Zajímalo by mě, jestli není nějaký problém v tom, že mám kontokorent, který je v mínusu, jestli to nebrání poslání peněz na můj účet. Děkuji Irena

Dobrý den,

čerpaný povolený kontokorent na zaslání již schválených peněz vliv určitě nemá, ale pokud by se jednalo o nepovolený debet na účtu, pak by to i již schválenou konsolidaci ohrozit mohlo. Doporučuji kontaktovat vaši banku a zeptat se, proč ještě peníze na schválenou konsolidaci vyplaceny nebyly. Některé banky konsolidované dluhy splácí přímo věřitelům a peníze nezasílají na účet samotným klientům. Ale to by mělo být případně uvedeno v úvěrové smlouvě.