Jak konsolidovat dluhy a získat finanční svobodu? Zjistěte, která banka nebo nebankovní společnost vám může pomoci!

Nejlevnější půjčka od Zonky
2.3.2020 Půjčka

Dobrý den, potřeboval bych vaší pomoc. Bohužel jsem se dostal do dluhové pasti a mám problém vše splácet. Mám vysoké splátky u nebankovních společností, která se dají i tak zvládnout, ale díky krátkodobým půjčkám jsem se dostal do nepříjemné situace a nevím jak z toho ven. Zajímalo by mě, která banka či nebankovní společnost by konsolidovala mé dluhy. Můj měsíční příjem je 21 000 Kč, jsem rok a půl v zaměstnání na dobu neurčitou a mé splátky činí okolo 10 tis měsíčně. Zajímá mě, u které společnosti bych měl největší šanci uspět. Děkuji prosím o radu.

Dobrý den,

na splátky všech úvěrů můžete vynakládat měsíčně max. 45% příjmu, tedy 9 450 Kč. Nemáte-li negativní záznam v registrech dlužníků (žádná opožděná nebo nezaplacená splátka), pak šance na konsolidaci je - zkuste nejprve svou banku, u které máte veden běžný účet. S negativními záznamy v registrech Vám nikdo nepůjčí a pak by šance na konsolidaci byla nulová (musel byste zvýšit své příjmy brigádami navíc nebo podstoupit osobní bankrot).