Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #5824, Nebankovní půjčky zdarma

Nebankovní půjčky zdarma, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
24.1.2019 Půjčka

Pokračování dotazu č. 5817: Dobrý den, děkuji za předešlou odpověď co se týče nebankovních půjček. Ale chtěl bych se ještě ujistit. Když si někdo půjčí první půjčku zdarma bez úroků vratnou do 30 dnů. Je tomu opravdu tak, že když se půjčí částka, splatí se do 30 dnů, tak tím celá záležitost končí a nemůžou pak chtít už ani korunu?

Dobrý den,

toto Vám nikdo nemůže garantovat, neboť většina poskytovatelů nebankovních půjček nehraje vždy fér. Komplikované smlouvy a sazebníky poplatků pak dokáží i z malého dluhu udělat velký. Mrkněte na tuto reportáž a udělejte si názor sám.

Za sebe důrazně doporučuji se všem nebankovním úvěrům vyhnout. Na půjčování peněz máme banky. Nulové poplatky, nízké úroky (5-10%) a vysoké etické standardy. Pokud Vám banky nechtějí půjčit, dělají to pro Vaše dobro. Předem ví, že byste nebyl schopen splácet. Chrání Vás tím před exekucí a osobním bankrotem. Půjčovat si v takové situaci peníze od nebankovní společnosti je opravdu spolehlivým receptem na zničený život. V ČR je v exekuci přes 800 000 lidí. Většina díky nebankovním poskytovatelům úvěrů. Chcete se k nim přidat?