Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #18726, Nefunguje mi kreditní karta

Nefunguje mi kreditní karta, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
8.8.2022 Půjčka

Dobrý den, mám kreditní kartu číslo XXX, platnou do 9/23. Měl jsem půjčku, ta je doplacena. Nemohu se dostat do internetového bankovnictví ani používat kartu. Co mám dál dělat? Je vše u zrušeno? Udaje již nemám žádné. Tady nikde není možnost navštívit pobočku a spojení s bankou nefunguje. Děkuji za zprávu

Dobrý den,

číslo vaší platební karty ani datum expirace nikomu nepište (už vůbec ne do online finanční poradny) - tyto údaje jsou zneužitelné, v kombinaci se znalostí CVV/CVC kódu (3  čísla na rubu karty) lze provést platbu. Ohledně vaší otázky - doporučuji kontaktovat přímo vaší banku, která Vám kreditní kartu poskytla.