Banky.cz Bankovní poradna zdarma Banka #8906, Neoprávněná platba kartou a reklamace

Neoprávněná platba kartou a reklamace, Banka

11.2.2020 Banka

Dobrý den, stala se mi nemilá věc a uznávám, že to byla trochu moje chyba. Ráno jsem se chtěl registrovat na takovou jednu seznamku. V registraci bylo klasicky že je to free a nic si neseberou. Tak jsem to vyplnil a paráda, zaregistroval jsem se. No jenže za hodinku jsem se podíval na mobil a z bankovnictví mi přišlo upozorněni, že mi někdo strhl 60 euro. A bylo to ono. Transakce je blokována a nezaúčtovaná, v přepočtu 1 512 Kč. Nicméně když jsem okamžitě klikl na tu stránku a chtěl jsem to řešit, stránka už nefungovala. Email od stránky jsou jen čísla a peníze mají jít někam na Kypr. Nevíte co s tím dělat? Volal jsem do banky a stornovat to prý nejde. Přitom ty prachy mám pořád na účtě a četl jsem, že dokud neodejdou, banka by to měla zvládnout. No jenže paní z banky mi řekla ať zítra přijdu na pobočku a vypíšeme papír na reklamaci a vráceni peněz :/

Dobrý den,

je třeba navštívit banku a podat reklamaci. Pro příště důrazně nedoporučuji zadávat na takovéto podezřelé weby čísla svých platebních karet.