Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #20372, Nestíhám splácet nebankovní půjčky

Jak odložit splatnost nebankovní půjčky Flexifin a Zaplo, když nemám momentálně peníze?

Nejlevnější půjčka od Zonky
18.1.2023 Půjčka

Dobrý den, dostal jsem se do problému s nebankovní půjčkou Flexifin, kde musím zaplatit 41 tisíc a Zaplo 17 tisic. Peníze momentálně nemám a jediná možnost je splatnost půjčky odložit o měsíc za 7 300 Kč. Chtěl bych se tedy zeptat, zda s tímto mohu něco dělat? Jsem student a mám brigádu, kde si vydělám zhruba 8 tisíc měsíce. Děkuji

Dobrý den,

s výdělkem 8 000 Kč/měsíc nemá smysl splátky za poplatek 7 300 Kč o měsíc odkládat - nijak byste si nepomohl. Pokud Vám coby studentovi s takto nízkým příjmem nebankovky půjčily, velmi pravděpodobně neověřily vaši schopnost splácet. Mohl byste se tak domáhat zneplatnění úvěrových smluv soudní cestou. Moc jiných řešení není - peníze na splácení nemáte a s takto nízkým příjmem Vám nepovolí ani osobní bankrot.