Dcera je povinna exekutorovi platit i přes srážky z platu?

Pokračování dotazu č. 5366: Dobrý den, děkuji za odpověď a chci se ještě zeptat, zda je dcera povinná ještě exekutorovi něco dávat, když ji srážejí dle zákona z platu. Děkuji s pozdravem a přáním hezkého dne.

Dobrý den,

Vaše dcera má v rámci exekuce nárok pouze na nezabavitelné minimum ze mzdy. Vyplacená mzda snížená o srážky exekutorovi již náleží plně Vaší dceři (z toho již nic exekutorovi dávat nemusí). Všechny ostatní mimořádné příjmy může exekutor použít na umoření dluhu.