Odměna za založení bankovního účtu a spárování s aplikací od mBank: 500 Kč do 7 dnů? Ne tak rychle, vyplacení až za 60 dnů!

2.10.2020 Běžný účet

Dobrý den, mám dotaz ohledně odměny při založení bankovního účtu a spárování s aplikací od mBank. Odměna 500 Kč do 7 pracovní dnů. Ale to neplatí, vyplacení proběhne až za 60 dnů. Bylo mi to řečeno a já to nechápu.

Dobrý den,

mBank nabízí novým klientům odměnu za založení účtu 500 Kč, pokud si klienti stihnou do 7 dnů od založení účtu spárovat běžný účet s mobilní aplikací mBank. Limit 7 dnů není pro výplatu odměny ale pro spárování aplikace.