Jak se zbavit nevýhodné smlouvy na půjčku od zaměstnavatele?

Nejlevnější půjčka od Zonky
19.6.2019 Půjčka

Dobry den, podepsal jsem, ze dluzim zamestnavateli bezurocnou pujcku ve vysi 1,5 mil. korun. Dohodli jsme se na splatnosti do sesti let smluvne dle moznosti do 6 let. Pohadali jsme se a ja byl donucen podepsat smlouvu, i kdyz se v ni pise, ze jsem podepsal dobrovolne a bez natlaku: dohoda o splaceni dluhu. Smlouva je ale hrozna. Pise se v ni, ze musim splacet 22 tisic mesicne. A kdyz vynecham jednu splatku, stava se zbytek dluhu splatnym najednou vcetne uroku dle sazby narodni banky. Da se od teto smlouvy odstoupit. Smlouvu jsem podepsal dnes 19.6. Nebo co se s tim da delat ?

Dobrý den,

od klasické úvěrové smlouvy můžete odstoupit bez udání důvodu do 14 dnů od podpisu. Pokud ale dlužíte peníze, nesplácíte a pouze jste podepsal uznání dluhu, pak s tímto mnoho nenaděláte. Pokud s něčím nesouhlasíte, jednoduše to nepodepisujte. Nemůžete něco podepsat a pak s tím nesouhlasit. Máte-li pocit, že došlo k protiprávnímu jednání, můžete s pomocí advokáta zkusit zjednat nápravu soudní cestou.