Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #17777, Paní z Francie mi odkázala peníze

Paní z Francie mi odkázala peníze, Podvod

28.4.2022 Podvod

Přeji krásné odpoledne. Vážení, mám asi takový zvláštní dotaz. Paní, která v současné době je ve Francii v nemocnici, mi odkázala 500 000 €, o čemž je i soudní zápis. Rozhodla se pro převod prostřednictvím banky. Banka toho zneužívá a vyžaduje po obdarovaném (to jsem já) neustále poplatky od 350 € a výše. Už jsem se i dost zadlužil a jsem bez peněz. Napadlo mě jestli je možné, aby dárkyně převedla sama běžným bankovním příkazem tyto peníze na můj účet v bance v ČR. Je to vyšší částka, ale nemělo by to vadit a zadaný příkaz by měla banka provést. Děkuji předem za odpověď. S pozdravem

Dobrý den,

jedná se o podvod. Celou dobu si s Vámi jménem smyšlené paní z nemocnice, notáře a dokonce i banky píše podvodník, který z Vás jen tahá peníze pod falešnými záminkami (peníze). O vaše peníze zaslané podvodníkům jste bohužel definitivně přišel. Pro příště důrazně doporučuji se nebavit s neznámými lidmi a nikomu takto neposílat žádné peníze.