Banky.cz Bankovní poradna zdarma Osobní a rodinné finance #22795, Paní ze zahraničí slibuje bohatství

Paní ze zahraničí slibuje bohatství, Osobní a rodinné finance

Dobrý den, došla mi zpráva: Dobrý večer, omlouvám se za tento způsob komunikace s vámi, právě jsem viděl váš profil a myslel jsem si, že jste ten pravý pro mě. Každopádně, jmenuji se Pili Rodriguez Sylviane Fischer, ze Tchèque 🇨🇿🇨🇿 a žiji ve Francii 🇨🇵 🇨🇵. Trpím vážnou nemocí, která mě odsuzuje na jistou smrt, je to rakovina plic a mám částku 800 000 eur, kterou chci darovat důvěryhodné a čestné osobě, abyste ji mohli dobře využít. Vlastním společnost na dovoz bavlny ve Francii a před 6 lety jsem přišla o manžela, což mě velmi ovlivnilo a stále se nemůžu znovu vdát, nemáme děti. Chtěl bych před smrtí darovat tuto částku, aby byly mé dny sečteny, pokud nemám tuto nemoc, na kterou jsem neměl lék, ale trankvilizér ve Francii nechce vědět, jestli můžete mít z daru prospěch. mi umožnili rychle postupovat v procesu, pro který jsem byl pověřen. Moje společnost a my vás ujišťujeme o plné dostupnosti a uděláme vše pro to, abychom vám zaručili právní pokrytí.  Jsem vám k dispozici pro jakékoli další užitečné informace.  Přijměte mé nejsrdečnější pozdravy

Dobrý den,

jde o podvod - roboti denně rozešlou tisíce podobných zpráv a čekají kdo se chytí. Nemá smysl na to vůbec reagovat. Podvodníci by z Vás jen tahali peníze pod smyšlenými záminkami (daně, poplatky) a nikdy by Vám slíbené peníze neposlali.