Proč mi ČSOB kartu odmítá platit nákupy po jednom výběru?

2.3.2019 Banka

Od ČSOB mám kartu Master Card a po jednom výběru mi to odmítá platit nákupy, že prý mám vyčerpaný kredit. Vždyť jsem měl jen jeden výběr! Peníze si přece mohu vybírat každý den, nebo u ČSOB to neplatí? Prosím o odpověď, jak to tedy je, protože dnes jsem byl v krámě jak podvodník.Děkuji.

Dobrý den,

jedná se o debetní kartu k běžnému účtu nebo kreditní kartu? Debetní kartou čerpáte peníze ze svého běžného účtu (čerpat můžete tolik, kolik máte peněz na účtu). Kreditní kartou čerpáte peníze z povoleného úvěrového rámce. V případě debetní karty si zkontrolujte dostatečný zůstatek peněz na účtu. U kreditní karty aktuální povolený úvěrový rámec. V obou případech taktéž zkontrolujte nastavení limitů pro transakce (kolik max. můžete denně/týdně čerpat) - toto nastavení si volíte Vy přes internetbanking.