Podnikání v důchodu, Osobní a rodinné finance

Dobry den, chci se zeptat, kdyz je nekdo duchodce, muze si na zivnost pri duchodu vydelavat kolik chce? Nebo je tam stanovena nejaka hranice? Dale bych se chtela zeptat, kdyz nekdo pronajima svuj byt na cerno, da se to nejak zjistit a prokazat? Nebo to nelze?

Dobrý den,

senioři nejsou v podnikání ani jiné výdělečné činnost (práce na HPP, DPP, DPČ) nijak omezeni, mohou si vydělat zcela libovolné množství peněz. Pronajímání bytu na černo resp. neplacení daní z pronájmu odhalit i prokázat lze.