Podvodné investice, Podvod

5.9.2022 Podvod

Dobry den, v minulem tydnu jsem nasel clanek o moznosti investic na burze. Minimalni vstupni poplatek byl 250 EUR, ten jsem zaplatil. To ze mozna prijdu o tyhle penize, s tim jsem se smiril, ale v nejake euforii, ani zpetne nevim jak jsem to udelal, jsem dotycnemu, ktery volal z anglickeho tel. cisla, poslal vyfocenou kartu, 3 mistny kod jsem zakryl. A po te jeste ridicsky prukaz. Nyni nevim, zda to resit v bance, jestli se mi muzou dostat na ucet. Tu zmena uctu, pripadne zruseni stavajiciho uctu a vyrizeni noveho ridicskeho prukazu. Dekuji za informaci.

Dobrý den,

pokud byste třímístný kód nezakryl, již nyní byste měl vybrané peníze z účtu. Doporučuji kartu zneplatnit a požádat o novou. To samé udělejte s ŘP. Chcete-li investovat, zkuste to se svou bankou. Určitě neposílejte neznámým lidem peníze ani takto citlivé údaje.