Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #18527, Podvodníci hrozí trestním stíháním

Podvodníci hrozí trestním stíháním, Podvod

18.7.2022 Podvod

Dobrý den, prosím o pomoc a radu, zda se obrátit na policii ČR nebo volit jiné řešení. Nedávno jsem vás oslovila s prosbou o radu. Opět se mi ozval resident z banky z USA, že v USA sepisují na mne trestní stíhaní, že nemám na zaplacení jejich poplatku za dědictví 7 000 eur a žádají zaplatit alespoň 2000 eur, což není v mé moci. Jsem už na dně z obav co bude dál. Žádný důkaz o dedictví nemám, krom dokladů o dědictví na mé jméno, které můžou být i podvodné. Už tak jsem přišla kvůli jejich poplatkům o cca 300 tis., které musím splácet. Děkuji za odpověď.

Dobrý den,

opravdu se není třeba ničeho obávat, nic Vám nehrozí. Celou dobu si s Vámi píší podvodníci, kteří z Vás jen tahají peníze. Nikomu nic neplaťte a více se s podvodníky nebavte.