Podvodný email, Podvod

3.2.2022 Podvod

Dobrý den, chtěl bych se zeptat, jestli je ten to email podvod.

Pozdravy a šťastný nový rok; Tímto se potvrzuje váš e-mail. Obdrželi jsme také potvrzovací dopis a vaše informace od vašeho dobrodince, pana Toma Crista. Obdrželi jsme také dokumentaci od pana Toma Crista. V tomto ohledu jsme pověřeni okamžitě převést vlastnická práva k aktivům jako příjemce. V rámci profesionální bankovní etiky, abyste získali přístup k uvedenému aktivu a mohli plně uplatnit nárok, existují dva standardní oficiální postupy, které jsou vzájemně nepovinné, a získat peněžní aktivum tohoto portfolia. Přečtěte si prosím pozorně následující informace. 1. UNIVERZÁLNÍ ATM KARTA by byla generována / aktivována propojena s offshore účtem, aby byl zajištěn přístup celého fondu v hodnotě FOUR HUNDRED THOUSAND EURO k fondům z jakéhokoli ATM STROJE NA VAŠE MÍSTĚ. 2. Vytvoření / otevření offshore účtu na podporu převodu aktiva. Budete muset aktivovat online převodový účet a provést převod peněžních prostředků online na svůj místní bankovní účet. Dáváte přednost univerzální ATM kartě nebo vlastnictví offshore online účtu NATION WIDE? Následující jsou požadavky na obě možnosti. MOŽNOST 1 (ATM KARTA) Univerzální karta ATM je přístupná ve všech bankomatech po celém světě a její použití je snadné a pohodlné, stejně jako karta bankomatu v místní bance. Pokud se rozhodnete pro tuto možnost, laskavě uveďte svůj zájem a zašlete nám své úplné údaje, aby se karta vygenerovala. Požadované údaje jsou vaše celé jméno (jak by bylo použito na kartě), vaše adresa (kam bude karta doručena). Jakmile od vás dostaneme tyto údaje, vytiskneme vaše jméno a kartu přizpůsobíme pouze vám. Poté vám naše přidružená společnost s doručovací službou doručí přímé doručení. Mezitím se očekává, že budete platit pojištění předem při dodání, protože za toto pojištění nebude odpovědná Reserve Bank of India (R.B.I), a pan Tom Crist nezajistil dodání a ani pojištění. Podle standardní smlouvy nelze dodávku provést bez pojištění. Naší povinností je vygenerovat UNIVERZÁLNÍ ATM KARTU, a my to necháme udělat a vytiskneme, jakmile nám poskytnete požadované informace. Naše doručovací služba doručí vaši ATM KARTU na vaši domovskou adresu obsahující částku 400 000,00 EUR. Zašlete nám pouze vaše údaje, abychom vám balíček zaslali. Náklady na kartu - 297,00 EUR Dodání / pojištění - 312,00 € CELKEM = 609,00 EUR MOŽNOST 2 (NOVÁ AKTIVACE NABÍDKY ÚSPĚCHU) Doporučuje se s touto volbou, chcete-li přesunout prostředky z naší banky k vám, musíte u nás aktivovat online převodový účet. Otevřeme účet na vaše jméno a provedeme elektronické připsání částky 4,00 000,00 EUR na nový účet. Podrobnosti o účtu vám zašleme (URL, přihlašovací jméno a PIN účtu, číslo účtu atd.). Tímto způsobem můžete provést převod fondu elektronicky z jakéhokoli počítače na světě na váš místní bankovní účet. Dokončení každého převodu a jeho připsání na váš místní účet trvá 2-3 dny. Počáteční zůstatek při aktivaci účtu. (1) Stříbrný účet (kapacita - 50 000 - 500 000 EUR) Zahajovací poplatky - 586,42 EUR (2) Zlatý účet (kapacita - 500 000 - 1 000 000 EUR) Zahajovací poplatky - 599,68 EUR (3) Platinový účet (kapacita - 1 000 000 - 3 000 000 EUR) Zahajovací poplatky - 870,53 EUR POZNÁMKA: Tyto poplatky, které jsou správními, bezpečnostními a právními poplatky, nemohou být odečteny a musí být placeny příjemcem prostředků. Upřímně doufáme, že výše uvedené informace jsou pro vás užitečné. Laskavě si vyberte z výše uvedených informací a informujte nás s podrobnostmi, abychom mohli pokračovat. Máte-li jakékoli dotazy a další vysvětlení, napište nám. My v R.B.I oceňujeme příležitost sloužit vám lépe ... S pozdravem, Pan. Mohammad A. Tanveer Snr Rep | Reserve Bank of India (R.B.I) 8, Sansad Marg Area, New Delhi, 110001 India. Zobrazit citovaný text Pozdravy a šťastný nový rok; Tímto se potvrzuje váš e-mail. Obdrželi jsme také potvrzovací dopis a vaše informace od vašeho dobrodince, pana Toma Crista. Obdrželi jsme také dokumentaci od pana Toma Crista. V tomto ohledu jsme pověřeni okamžitě převést vlastnická práva k aktivům jako příjemce. V rámci profesionální bankovní etiky, abyste získali přístup k uvedenému aktivu a mohli plně uplatnit nárok, existují dva standardní oficiální postupy, které jsou vzájemně nepovinné, a získat peněžní aktivum tohoto portfolia. Přečtěte si prosím pozorně následující informace. 1. UNIVERZÁLNÍ ATM KARTA by byla generována / aktivována propojena s offshore účtem, aby byl zajištěn přístup celého fondu v hodnotě FOUR HUNDRED THOUSAND EURO k fondům z jakéhokoli ATM STROJE NA VAŠE MÍSTĚ. 2. Vytvoření / otevření offshore účtu na podporu převodu aktiva. Budete muset aktivovat online převodový účet a provést převod peněžních prostředků online na svůj místní bankovní účet. Dáváte přednost univerzální ATM kartě nebo vlastnictví offshore online účtu NATION WIDE? Následující jsou požadavky na obě možnosti. MOŽNOST 1 (ATM KARTA) Univerzální karta ATM je přístupná ve všech bankomatech po celém světě a její použití je snadné a pohodlné, stejně jako karta bankomatu v místní bance. Pokud se rozhodnete pro tuto možnost, laskavě uveďte svůj zájem a zašlete nám své úplné údaje, aby se karta vygenerovala. Požadované údaje jsou vaše celé jméno (jak by bylo použito na kartě), vaše adresa (kam bude karta doručena). Jakmile od vás dostaneme tyto údaje, vytiskneme vaše jméno a kartu přizpůsobíme pouze vám. Poté vám naše přidružená společnost s doručovací službou doručí přímé doručení. Mezitím se očekává, že budete platit pojištění předem při dodání, protože za toto pojištění nebude odpovědná Reserve Bank of India (R.B.I), a pan Tom Crist nezajistil dodání a ani pojištění. Podle standardní smlouvy nelze dodávku provést bez pojištění. Naší povinností je vygenerovat UNIVERZÁLNÍ ATM KARTU, a my to necháme udělat a vytiskneme, jakmile nám poskytnete požadované informace. Naše doručovací služba doručí vaši ATM KARTU na vaši domovskou adresu obsahující částku 400 000,00 EUR. Zašlete nám pouze vaše údaje, abychom vám balíček zaslali. Náklady na kartu - 297,00 EUR Dodání / pojištění - 312,00 € CELKEM = 609,00 EUR MOŽNOST 2 (NOVÁ AKTIVACE NABÍDKY ÚSPĚCHU) Doporučuje se s touto volbou, chcete-li přesunout prostředky z naší banky k vám, musíte u nás aktivovat online převodový účet. Otevřeme účet na vaše jméno a provedeme elektronické připsání částky 4,00 000,00 EUR na nový účet. Podrobnosti o účtu vám zašleme (URL, přihlašovací jméno a PIN účtu, číslo účtu atd.). Tímto způsobem můžete provést převod fondu elektronicky z jakéhokoli počítače na světě na váš místní bankovní účet. Dokončení každého převodu a jeho připsání na váš místní účet trvá 2-3 dny. Počáteční zůstatek při aktivaci účtu. (1) Stříbrný účet (kapacita - 50 000 - 500 000 EUR) Zahajovací poplatky - 586,42 EUR (2) Zlatý účet (kapacita - 500 000 - 1 000 000 EUR) Zahajovací poplatky - 599,68 EUR (3) Platinový účet (kapacita - 1 000 000 - 3 000 000 EUR) Zahajovací poplatky - 870,53 EUR POZNÁMKA: Tyto poplatky, které jsou správními, bezpečnostními a právními poplatky, nemohou být odečteny a musí být placeny příjemcem prostředků. Upřímně doufáme, že výše uvedené informace jsou pro vás užitečné. Laskavě si vyberte z výše uvedených informací a informujte nás s podrobnostmi, abychom mohli pokračovat. Máte-li jakékoli dotazy a další vysvětlení, napište nám. My v R.B.I oceňujeme příležitost sloužit vám lépe ... S pozdravem, Pan. Mohammad A. Tanveer Snr Rep | Reserve Bank of India (R.B.I) 8, Sansad Marg Area, New Delhi, 110001 India.

Dobrý den,

ano, jedná se o podvod, nikomu žádné peníze neposílejte, nic neplaťte.