Podvody ze zahraničí, Podvod

18.2.2019 Podvod

Dobrý den, obdržela jsem tento e-mail a zajímalo by mě, zda se opět jedná o podvodníky (což s největší pravděpodobností ano) Děkuji za odpověď.

​​ Dobré odpoledne. Omlouvám se za zpoždění v odpovědi na vaši e-mailovou zprávu, bylo to kvůli zaneprázdněnému poslednímu pracovnímu dni v týdnu. Vezměte však na vědomí, že musíte vybrat předvolbu před příjmem.​​​ ​​​ Doporučujeme, abyste pro vás zvolili vhodnou metodu přenosu.​​​ ​​​ 1. Převod peněz: Tento druh převodu stojí 843 eur a trvá 2 dny.​​​ ​​​ 2. Účtový online bankovní převod: Tento typ převodu stojí 986 eur a trvá 24 hodin.​​​ ​​​ Poznámka: Váš zisk je chráněn pojištěním na pevný disk, což znemožňuje odpočet jakékoli částky před převodem peněz. To znamená, že náklady na převody nemohou být odečteny z ceny, a proto musí být předány převodem na váš bankovní účet. To je v souladu s odstavcem 13 odst. 1 písm. N) Mezinárodního zákona o hrách z roku 1993, který byl dne 3. července 1996 změněn Ústavním shromážděním. To slouží k ochraně příjemců a předcházení zneužití finančních prostředků.​​​ ​​​ ​​​ Jakmile to bude hotovo, budete muset provést platbu za tuto volbu, dokud nebude celková výhra 650 000,00 schválena pro převod na váš bankovní účet. Také, vězte, že jsem člověk svého slova, a ujišťuji vás 100%, že určitě obdržíte všechny vyhrané peníze.​​​ ​​​ Uvědomte si prosím, že používám překladatele Google k překladu anglického jazyka do němčiny. Některá slova proto nemusí být správná.​​​ ​ ​​​ podepsaný​​​ Henry Scott​​​ Ředitel pro mezinárodní platby​​​

Dobrý den,

ano, jedná se o podvod - doporučuji tyto emaily ignorovat a rovnou označovat jako spam.