Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #11694, Poslal jsem holce přes FB 3000 euro

Poslal jsem holce přes FB 3000 euro, Podvod

7.11.2020 Podvod

Dobrý den, prosím Vás, poznal jsem jednu holku přes Facebook. Začali jsme spolu chodit, slíbila mi že se potkáme. Já ji zaslal jako dárek k Vánocům co budou 3 000 euro. Jenže ona jak došly peníze napsala, že chce být kamarádka a nebo vůbec nic. Psal jsem ji před tím, ze je to dárek atp. Je možný ty peníze dostat zpátky? Třeba předání na policii?

Dobrý den,

jedná se o klasický podvod, podejte trestní oznámení na neznámého pachatele (Policie ČR). Je-li pachatel ze zahraničí, šance na vypátrání bude pravděpodobně nulová.

Přijde Vám normální poslat neznámé osobě 3 000 EUR (81 000 Kč) výměnou za příslib, že s Vámi bude chodit?