Banky.cz Bankovní poradna zdarma Podvod #13158, Pošlete nám malou částku, my Vám zpět pošleme více peněz

Pošlete nám malou částku, my Vám zpět pošleme více peněz, Podvod

26.2.2021 Podvod

Dobry den, mam dotaz. Potencionalni zakaznik objednal vyrobek. Udajnou platbu ale zadal do Scotiabank. Mam zaplatit 6 100 Kc a oni mi poslou 14 000 Kc. Děkuji za info

Dobrý den,

jedná se o klasický podvod "pošlete nám napřed menší částku a my Vám pak pošleme zpět více peněz". O své peníze byste definitivně přišel a nikdo by Vám slíbených 14 000 Kč neposlal.