Banky.cz Bankovní poradna zdarma Půjčka #20047, Potřebuji nutně velkou půjčku

Potřebuji nutně velkou půjčku, Půjčka

Nejlevnější půjčka od Zonky
6.12.2022 Půjčka

Dobrý den, hledám půjčku bez podvodu, bez placení poplatků předem a bez ručení nemovitostí. Jsem invalidní důchodce 2. stupně, beru od ledna důchod 10 464 Kč. Bydlím u rodičů, nemovitost nemám. Potřebují půjčit peníze, abych se nedostala do dluhové pasti a nemohla na mě exekuce. Potřebuji půjčku 750 000 Kč a měsíčně bych splácela 4 500 Kč po dobu 40 let. Moc to spěchá, děkuji.

Dobrý den,

s příjmem 10 464 Kč Vám nikdo nepůjčí ani korunu (už vůbec ne 0,75 mil. Kč) - neměla byste z čeho dluh splácet. Pokud by Vám někdo půjčku slíbil, bude se jednat pravděpodobně o podvod a dotyčný se z Vás bude jen snažit vytáhnout peníze pod smyšlenými záminkami (poplatky za sjednání půjčky, atd.).