Banky.cz Bankovní poradna zdarma Daně #17608, Potřebuji přepočítat daně

Potřebuji přepočítat daně, Daně

11.4.2022 Daně

Pokračování dotazu č. 17589: Dobrý den, doplňuji údaje z Potvrzení o zdanitelných příjmech ze závislé činnosti k mému předchozímu dotazu ohledně výše doplatku daně z příjmu, která mi vyšla po vyplnění daňového přiznání: Úhrn zúčtovaných příjmů ze závislé činnosti zdanitelných v ČR (leden až listopad) - 521 921 Kč, základ daně - 521 921 Kč, skutečně sražená záloha na daň z příjmu - 441 93 Kč, Úhrn vyplacených měsíčních daňových bonusů 2 534 Kč, soukromé životní pojištění - 3 612 Kč. V prosinci 2021 jsem byl v evidenci ÚP a neměl jsem žádnou podporu ani příjmy od jiných zaměstnavatelů. Děkuji.

Dobrý den,

děkuji za doplnění. Pokud byste měl zájem, mohu Vám za 980 Kč vše přepočítat (potřeboval bych ještě další informace o počtu dětí, manželce, atd.). V případě zájmu mne prosím kontaktujte přes email petr.jermar@banky.cz